Ünlü Milyarder Bu Altcoin Projelerine Dikkat Çekti: Artacaklar!

unlu milyarder bu altcoin projelerine dikkat cekti artacaklar ispM31AJ

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, Bitcoin ve altcoin piyasasının işletmelerin çalışma şeklini temelden değiştireceğini söylüyor. Ayrıca ünlü milyarder, bazı altcoin projelerine dikkat çekiyor.

Mark Cuban, Compound ve Aave isimli altcoin projelerine dikkat çekiyor

Mark Cuban, yeni bir röportajda  Blockchain teknolojisi ve merkezi olmayan finansmanın (DeFi) birçok endüstride devrim oluşturmanın eşiğinde olduğunu söyledi. Ünlü milyarder, yeni ortaya çıkan DeFi sektörü büyüdükçe ve daha fazla kullanıcı dostu hale geldikçe, işletmelerin ve bireylerin, ona yöneleceğini açıklıyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bankacılık… Bankada 10.000 dolarınız varsa ve yıl sonunda ikramiye alacağınızı bilerek tatile gitmek için 2.500 dolar borç almanız gerekiyorsa… Belki kredi kartına koyabilirsin, %19’unu ödeyeceksin… Ve eğer bankandan gerçek bir kredi almak istiyorsan, bu bir güçlüktür. Bankadan kredi almak benim için bir güçlüktür… Ne kadar varlığım olursa olsun. Pekala, Compound‘a gidin, Aave’yi kullanıyorum ve parayı oraya koyuyorsunuz ve 2.500 dolar ödünç almak istersem 15 saniyeden daha kısa sürüyor… Önemli olan, bunu yapmak için gereken zaman… Bankalarla uğraşmaya gerek kalmıyor… Tüketici dostu olma anlamında tüm bunları altı aydır yapıyoruz… Tüm işletmelerin çalışma şeklini değiştirecek.

unlu milyarder bu altcoin projelerine dikkat cekti artacaklar 0 qCe9PFLH

Ünlü milyarder: Lider altcoin Ethereum bu gelişmelerle bir adım öne geçti!

Mark Cuban, akıllı sözleşme platformlarının daha güvenilir ve kullanıcı dostu hale geldikçe, kripto alanının önemli bir noktaya geldiğini ve diğer alanlarda finansmanın merkezden uzaklaştırılması fikrinin mümkün görünmeye başladığını söylüyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bana göre, insanlar özellikle Ethereum üzerinde Blockchain hakkında bir fikir edindikten ve akıllı sözleşmeler açık kaynak ve anlaşılır olmaya başladığında ve uygulamalar tüketiciler tarafından kullanılabilecek şekilde yazılmaya başladıktan sonra bir adım öne geçti… Bu noktada insanlar Bitcoin‘in bir para birimi olmadığını fark etti. Bu bir değer deposu, Ethereum Blockchain’inden bir şeyler satın alabilseniz bile gerçek bir para birimi değil. Ancak akıllı sözleşmelerle otoriteyi merkezden uzaklaştırabilirsiniz ve herkes ona güveniyor.

unlu milyarder bu altcoin projelerine dikkat cekti artacaklar 1 usSt1hn2

Mark Cuban: DeFi’nin popülaritesi arttıkça, NFT projeleri de artacak!

Mark Cuban, DeFi altcoin projelerinin popülaritesi arttıkça, fungible olmayan tokenlerin (NFT’ler) de artacağı yönündeki tahminini vurguluyor. Mark Cuban neredeyse dijitalleştirilebilecek her fiziksel varlığın olacağı bir geleceğe işaret ediyor. Mark Cuban konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

“Sonra geçen yaz, merkezi olmayan finansın (DeFi) gerçekten yükseldiğini görmeye başladınız ve bu, tüm oyunu değiştirdi. Bu, insanların cüzdanlara para koymaya, yield farming  bildiğiniz cüzdanları bulmaya dahil olmalarına neden oldu ve oradan da koleksiyon parçaları… Artık cüzdanım var, cüzdanımda param var. Rarible.com’a gidebilirim, OpenSea’ye gidebilirim… Bulunduğum her şeyi ve toplayabileceğim tüm bu şeyleri… Etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Dijital olan her şeyden para kazanın. Dönem, hikayenin sonu…

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ünlü Milyarder Bu Altcoin Projelerine Dikkat Çekti: Artacaklar!