Kripto Para

Ünlü Kripto Platformu, Chainlink Yatırımcılarına Müjdeli Haberi Verdi!

Kripto borç verme platformu BlockFi, Chainlink (LINK) yatırımcılarını sevindirecek bir hamle yaptı. Kripto borç verme platformu, artık Chainlink (LINK) yatıran yatırımcılara faiz ödemeleri sunuyor.

BlockFi, Chainlink (LINK) yatırımcılarını sevindirdi: Faiz ödemeleri sunuyor!

Şu anda BlockFi, Bitcoin, Ethereum ve stablecoin’lere ilgi gösteriyor. Kripto borç verme platformunun CEO’su ve kurucu ortağı Zac Prince’e göre, yalnızca Şubat ayında yatırımcılara 35 milyon dolarlık faiz ödemesi dağıtıldı. BlockFi, Twitter’da bu önemli hizmetin Chainlink‘e genişletildiğini duyurdu. Zac Prince konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Oluyor, Chainlink Marines: 2 Mart’tan itibaren, BlockFi ile LINK bağlantınızda kriptoda %5,5 APY kazanabilirsiniz. RT, haberi yaymak için…

unlu kripto platformu chainlink yatirimcilarina mujdeli haberi verdi 0 OizKfmpj

2017’de kurulan BlockFi, 2021’in başından bu yana hizmetlerini çeşitli şekillerde genişletti. Ocak ayında, kredi platformu kurumsal ve ultra yüksek net değerli müşteriler için tezgah üstü (OTC) işlem masası başlatıldığını duyurdu. Ticaret masası, Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi büyük hacimli kripto paraları spot ticaret, kredi yetenekleri ve marj ticareti ürünleri gibi hizmetlerle destekleyecek.

Şubat ayında şirket, BlockFi Bitcoin Trust’ı başlattı!

Şubat ayında şirket, BlockFi Bitcoin Trust’ı başlattı. Zac Prince’e göre, yeni Trust kripto piyasasında daha fazla kurumsal yatırımı teşvik etmeyi amaçlıyor. Zac Prince konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Son aylardaki kurumsal faaliyet düzeyi ve yeni, profesyonel düzeyde yatırım araçlarına olan talep göz önüne alındığında, BlockFi Bitcoin Trust’ın zamanlaması ideal. Bu aracın kullanılabilirliğini perakende aracı kurumlara genişletmek için çalışırken, bu ürünün, BlockFi’nin geleneksel finans ile kripto paralar arasında köprü kurma misyonunun merkezinde dijital varlıklara daha fazla yatırım yapılmasını kolaylaştıracağını umuyoruz.

unlu kripto platformu chainlink yatirimcilarina mujdeli haberi verdi 1 ZJlQLykZ

Chainlink (LINK) fiyatında son durum nedir?

Popüler kripto para birimi  LINK, yazım sırasında yüzde 9 oranında düşüşle 26,7 dolar seviyesinden işlem görüyor. Güçlü altcoin şu anda 10,9 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. LINK yazım sırasında piyasa değeriyle 2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu