Ünlü Geliştirici, XRP İçin Büyük Planları ve Neler Olacağını Paylaştı!

XRPL Labs’den Hubert Getrouw, XRP Ledger’ın non-fungible tokenleri (NFT’ler) ağına nasıl yerleştirmeye hazırlandığını açıklıyor.

Hubert Getrouw: XRP Ledger NFT işlemlerini kolaylaştıracak!

Rarible (RARI) veya OpenSea gibi önde gelen NFT pazarları şu anda bir Ethereum cüzdanının kullanılmasını gerektiriyor. Ancak verdiği yeni bir röportajda Hubert Getrouw, XRP Ledger NFT işlemlerini kolaylaştırmaya başladığında kullanıcıların XRP kullanarak bunları alıp satabileceklerini söylüyor. Hubert Getrouw, yatırımcıların yalnızca Ethereum’a (ETH) güvenmek yerine diğer varlıklarla da işlem yapabileceklerini ekliyor. Hubert Getrouw konuya yönelik şunları söylüyor:

XRP ile ödeme yapabilirsiniz, çünkü XRP Ledger üzerindesiniz. DEX, XRPL DEX, merkezi olmayan borsa var ve orada NFT’lerinizi XRP için takas edebilirsiniz… İstediğiniz herhangi bir fiat veya istediğiniz herhangi bir varlık ile ve ayrıca çok yüksek bir hızda ve yüksek işlem maliyeti olmadan satın alabilirsiniz.

unlu gelistirici xrp icin buyuk planlari ve neler olacagini paylasti 0 DfFw3Tlj

Hubert Getruow: XRP Ledger’ında bir NFT yapmanın esasen üç yolu olacak

Hubert Getruow, XRP Ledger’ında bir NFT yapmanın esasen üç yolu olacağını açıklıyor. Hubert Getrouw konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu NFT’leri gerçekten yapmanın üç yolu var. Yollardan biri, bir adresi kullanmanız ve daha sonra onu kara deliğe sokmanızdır, yani bu, başka bir token yapamayacağınız anlamına gelir. Yani başka bir token oluşturabilirsiniz, ancak bu gerçekten istediğiniz yol olmayabilir çünkü her NFT yapmak istediğinizde yeni bir hesap oluşturmanız gerekir. Bunu yapmanın başka bir yolu da bir hesap kullanabilir ve etki alanı adınızı buna ekleyebilirsiniz. Çünkü XRP Ledger, hesap ayarlarınıza bir etki alanı eklemenize izin verir, böylece biraz güven duygusu yaşayabilirsiniz. Web sitesi olan bir sanatçıysanız. Tamam, bu benim hesabımdaki NFT’m ve bu insanların, örneğin aynı görüntüden başka bir NFT yapmayacaklarına güveniyorum.

unlu gelistirici xrp icin buyuk planlari ve neler olacagini paylasti 1 jtpBJTrq

Hubert Getruow: NFT’ler “gerçek hayattaki” şeylerin sahipliği içinde kullanılabilir

Hubert Getruow’a göre üçüncü yöntem, çoklu tokenlerin toplu olarak verilmesidir. İşlemden sonra hesap karaya alınacak. Son aylarda NFT’ler sanata ve eğlenceye odaklanırken Hubert Getrouw, gelecekte NFT‘lerin “gerçek hayattaki” şeylerin sahipliğini kanıtlamak için kullanılacağını söylüyor. Hubert Getrouw konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Şimdi bunun esas olarak eğlence amaçlı ve sanat için kullanıldığını görüyorsunuz, ancak bence çok daha büyük düşünebilirsiniz… Şimdilik dijital şeyler için ama bunu gerçek hayattaki şeylerin sahipliği için de yapabilir. Evler, belki doğum belgeleri… Gelecekte bulunabilecek çok sayıda kullanım durumu var.

Sıradaki içerik:

Ünlü Geliştirici, XRP İçin Büyük Planları ve Neler Olacağını Paylaştı!