Kripto Para

Ünlü Ekonomist: Bitcoin Fiyatı İçin “Ultra Boğa Modeli” Belirdi!

Analistlere göre, Bitcoin fiyatı şu anda yeni bir ralliden önce başka bir kama oluşturuyor olabilir. Global Macro Investor’ın Kurucusu ve CEO’su Raoul Pal da Bitcoin’in başka bir kama oluşturmuş olabileceğini düşünüyor. Yakın tarihli bir tweet’inde ünlü ekonomist, BTC’nin önümüzdeki haftalarda yukarı doğru kırılabilecek azalan bir kama içinde olduğunu paylaştı. 

Ünlü ekonomist: Bitcoin önümüzdeki haftalarda yükselmeye başlayacak

Ünlü ekonomist Raoul Pal, Bitcoin‘in Mart ayının önümüzdeki haftalarında yükselmeye başlayabileceğini düşünüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Aynı zamanda, bu yılın Aralık ve Ocak ayları arasında Bitcoin üzerinde başka bir azalan kama oluştuğunu gördük. Bu düşen kama 30.000 doların altından neredeyse 60.000 dolara doğru bir hareketle sonuçlandı. Dolayısıyla piyasanın son aylarda gördüğümüze benzer yeni bir durum görmesi mümkün olabilir. 

unlu ekonomist bitcoin fiyati icin ultra boga modeli belirdi 0 wLCU1Kc9

Önümüzdeki haftalarda Bitcoin için daha yüksek bir hareket öngören tek yatırımcı Raoul Pal değil. Twitter’daki bir başka anonim yatırımcı, bazı BTC fraktallarının yer aldığı bir grafik paylaştı.  Yatırımcı, fraktalın çok iyi oynadığını ve Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda daha da yükselebileceğini gösterdiğini düşünüyor. Anonim yatırımcı konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Tamam, bu boğa koşusu fraktalı gün geçtikçe daha delice hale geliyor. Kelimenin tam anlamıyla ticaret yapmak için bir banka yapıyorum, bu bir kopya kâğıdı gibi… Bir sonraki hamle 77.000 dolar.

Bitcoin fiyatı 58.000 dolarlık zirvesinden aşağı bir yıldız gibi kaydı

Bitcoin, son aylarda ve salgın tüm kripto pazarını etkilediğinden beri büyük bir boğa koşusu yaşadı. Günümüzde, en büyük kripto para birimi 49.000 dolar civarında işlem görüyor ve 914 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

unlu ekonomist bitcoin fiyati icin ultra boga modeli belirdi 1 HgBJVaSI

 Ancak  Bitcoin fiyatı, kısa süre önce 58.000 dolarlık zirvesinden aşağı bir yıldız gibi kaydı. Diğer kripto paralar da son günlerde bu çöküşten etkilendi. Bu nedenle analistlere göre, önümüzdeki günlerde Bitcoin’in ne yapacağını anlamak sadece zaman meselesi…

hd porno

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu