Kripto Para

Ünlü Analist: Kârınızı Fırlatacak Altcoin Arıyorsanız Bunlara Bakın!

Popüler analist Thomas Delahunty’ya göre, şüphesiz şirketler DeFi ekosisteminin gelişimine yoğun bir şekilde yatırım yaptıkça dApp’ler kripto dünyasını bozmaya devam edecek. Aynı şekilde analiste göre, yatırımcılar çeşitli kripto para birimlerini DeFi’ye geri çekerek daha fazla getiri elde etmeye istekliler, bu da bir bakıma büyümeden sorumlu.

Merkezi Olmayan Finans veya DeFi, Ethereum Blockchain’ini kullanan dApp’ların geliştirilmesiyle her gün kripto meraklılarından daha fazla güven kazanıyor. Blockchain’in akıllı sözleşmesi, işlemler sırasında aracılara olan ihtiyacı ortadan kaldırarak güvenli, verimli ve hızlı işlemler oluşturur. Bu kapsamda Thomas Delahunty, 2021’de takip etmeniz gereken güçlü potansiyele sahip DeFi altcoin projelerini açıklıyor.

İŞte 2021’de takip etmeniz gereken DeFi altcoin projeleri

2020’de DeFi’nin popülaritesinin artmasının ardından, birçok kripto para yatırımcısı bu yıl kârlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olabilecek projeler arıyor. Popüler analist Thomas Delahunty’da bu kapsamda takip edilecek altcoin projelerini sıralıyor. İşe Thomas Delahunty’a göre, 2021’de takip etmeniz gereken güçlü potansiyele sahip DeFi altcoin projeleri…

unlu analist k rinizi firlatacak altcoin ariyorsaniz bunlara bakin 0 kQwvZW9y

Thomas Delahunty: Aave bu yıl takip edilecek harika bir altcoin projesi

Aave, Ethereum Blockchain’i üzerine inşa edildi ve en iyi, hem borç verenlere hem de borç alanlara ETH, SNX, YFI ve DAI gibi stablecoin’ler dahil olmak üzere 17 farklı kripto para birimine erişim sağlayan bir borç verme havuzu olarak tanımlanır. Kullanıcıları teşvik etmek ve borç vermeyi ve borç almayı kolaylaştırmak için platformda iki tür token bulunur; aTokens ve AAVE tokenleri… aTokens, likidite havuzuna para yatıran borç verenlere, mevduatlarından faiz kazanabilmeleri için verilir. Yerel kripto para olan AAVE tokeni, borç alanlar AAVE’yi teminat olarak kullandıklarında indirimli ücretler gibi daha fazla avantaj sunar.

Thomas Delahunty’a göre, Aave protokolünün olağanüstü bir özelliği ki bu yüzden kripto kullanıcıları buna bayılıyor, “flash kredi” özelliğidir. Bu, gelişmiş kripto kullanıcılarının flaş kredilere erişebilmeleri, aynı işlem içinde çok hızlı bir şekilde ödünç almaları ve geri ödemeleri için bir yol sağlıyor. Kullanıcılar analiste göre, arbitraj, teminat takası ve wash trading yoluyla bundan faydalanabilirler. Kısa bir süre önce 26 Ocak’ta, AAVE 278,9 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. TVL (Toplam Değer Kilitli) ile 3,75 milyar dolarlık yeni bir yüksekliğe ulaştı. Bu, yatırımcılar tarafından hızlı kredilere olan talebin artmasının bir sonucudur. Böylece analiste göre, bu gelişmeler Aave’yi bu yıl takip edilecek harika bir proje haline getirdi.

Thomas Delahunty: Compound güçlü özelliklere sahip bir altcoin projesi

Thomas Delahunty’a göre Compound, hem yeni başlayanlar hem de gelişmiş yatırımcılar için basit ve kullanıcı dostudur. Kullanıcıların faiz kazanmak için kripto para birimleri yatırmalarına veya yatırılan tokenlere karşı diğer kripto paraları ödünç almalarına izin veren bir para piyasası protokolüdür.

unlu analist k rinizi firlatacak altcoin ariyorsaniz bunlara bakin 1 lP3Jeh7z

İşlemcilerin faiz oranıyla uğraşması gerekmediğinden analiste göre, Compound için borç vermek ve almak kolaydır. Borç verme ve borçlanma faiz oranları otomatik olarak sabitlenir ve arz ve talebe göre algoritmik olarak ayarlanır. Thomas Delahunty’a göre, Compound’un harika bir özelliği, platformda borç verme ve ödünç almaya katılmak için yalnızca bir kripto cüzdanı ve internet bağlantısı gerektirmesidir.

Thomas Delahunty: Nimbus, DeFi alanında kesinlikle oyunun kurallarını değiştiriyor

Nimbus analiste göre, DeFi alanında kesinlikle oyunun kurallarını değiştiriyor. Nimbus, 50.000 kullanıcıya Blockchain tabanlı araçlar sunmasının ardından DeFi’ye geçti. Analiste göre, 27 Ocak’ta DeFi platformlarının ve yerel hizmet tokeni NBU’nun lansmanı, piyasaya sürüldükten sadece 2 gün sonra 35 milyon dolarlık bir piyasa değerine ulaşıldığı için yeni DeFi işlevselliğinin potansiyelini gösteriyor. Nimbus, farklı projelerin birden çok yerel tokeni arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan portföylerini çeşitlendirmeye istekli olanlar için tek durak noktası olmayı hedefliyor.

Analiste göre Nimbus, yeni platformlarında 2021’de dört farklı merkezi olmayan uygulamayı piyasaya sürecek: eşler arası ödünç verme dApp, kripto Arbitraj-Ticaret dApp, IPO Hub dApp ve Crowdfunding dApp. Nimbus’ın eşi benzeri görülmemiş cesur hareketinin bir avantajı, bireysel yatırımcıların artık geleneksel halka arzlardaki hisselere erişebilmesinin yanı sıra, şimdiye kadar yalnızca kurumsal yatırımcılar ve finans istifçileriyle sınırlı olan başlangıç ​​sermayesi ve kitle fonlamasına katılabilmesidir. DeFi topluluğu, 24 Şubat’ta planlanan Uniswap’teki NBU tokeni listelemelerini bekleyerek projeyi yakından takip ediyor. Bu Thomas Delahunty’a göre, halihazırda başarılı olan Nimbus DeFi Platform lansmanına büyük olasılıkla yeni bir destek sağlayacak.

unlu analist k rinizi firlatacak altcoin ariyorsaniz bunlara bakin 2 djpRqJVE

Thomas Delahunty: Curve Finance dikkatle izlemeniz gereken bir proje

Thomas Delahunty’a göre, Curve Finance aynı zamanda herkesin varlıklarını kar elde etmek için çeşitli likidite havuzlarına ekleyebileceği otomatik bir piyasa yapıcıdır. Curve, Ethereum Blockchain’inde çalışır ve verimli stablecoin ticareti için merkezi olmayan bir borsa likidite havuzudur. Curve Finance’ın tasarımı, stablecoin’lerin düşük ücretler ve kaymalarla değiştirilmesine izin verir.

Ayrıca analiste göre, Curve’nin dinamik sistemi sayesinde, nispeten yakın bir fiyat aralığında bulunan kripto paraların tokenize edilmiş versiyonlarını takas etmek için de kullanılabilir. Bu analiste göre, şaşırtıcı çünkü kullanıcılar, sBTC, renBTC, WBTC gibi çeşitli Bitcoin’in sürümlerini değiştirmek gibi tokenler arasında geçiş yapabilirler. Thomas Delahunty’a göre, Curve’deki bu özellik, kullanıcılarına daha fazla seçenek sunarak onu bu yıl takip etmek için harika bir altcoin projesi haline getiriyor.

Thomas Delahunty: Synthetix, piyasadaki önemli sorunları çözüyor

Analiste göre basitçe söylemek gerekirse, Synthetix Ethereum Blockchain’inde sentetik varlıklar yayınlayan bir protokoldür. Sentetik varlıklar, varlığın elde tutulması gerekmeksizin başka bir varlığın faizini iade eden ERC-20 sözleşmeleri şeklindeki araçlardır. Platform analiste göre, sentetik emtialar, sentetik kripto para birimleri, sentetik ters kripto para birimleri, sentetik fiat para birimleri gibi Blockchain’i olmayan varlıkları kripto ekosistemine tanıtarak merkezi olmayan finansın olgunlaşmasına yardımcı olur.

unlu analist k rinizi firlatacak altcoin ariyorsaniz bunlara bakin 3 T3Gf1M1z

Thomas Delahunty’a göre 15 Ocak’ta, bir Ethereum ölçeklendirme şirketi olan Optimism, Ethereum’un işlem sorunlarını çözmek için Optimistic Virtual Machine (OVM)’yı yumuşak bir şekilde piyasaya sürdü. Sonuç olarak, Synthetix’in kurucu ortağı Kain Warwick, platformun yerel tokeni olan SNX’i OVM’de stake etmenin artık mümkün olduğunu duyurdu.

Son düşünceler

Thomas Delahunty’a göre, bahsedilen altcoin projeleri kripto dünyasında mevcut olan tek projeler değil. Ancak analiste göre, bu projeler tüm kullanıcılar için kripto ekosistemini iyileştirmeye yardımcı olabilecek büyük potansiyeller sergiliyorlar.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu