Ünlü Analist İddialı: Bu 7 Altcoin 2021’in Parlayan Yıldızları!

unlu analist iddiali bu 7 altcoin 2021in parlayan yildizlari

Kripto uzmanı Austin Arnold, 2021 boğa döngüsünün en iyi oyun altcoin projelerini sıraladı. Analist, bu kripto paraların patlayacağını öne sürüyor.

Austin Arnold: Decentraland, Atari, DG ve ETH patlayacak projelerden!

Yeni bir Altcoin Daily videosunda usta analist Austin Arnold, Decentraland’ı (MANA) sektörün bir numaralı seçimi olarak adlandırıyor. Austin Arnold, Decentraland’ın Decentraland ağına bir dünya içi kumarhane getirmek için ikinci ve üçüncü seçimleri olan Atari (ATRI) ve Decentral Games (DG) ile birlikte çalıştığını belirtiyor. Kumarhanede, kullanıcıların ATRI, DG veya DAI stablecoin’i ile oynayabilecekleri popüler Atari oyunları yer alacak.

unlu analist iddiali bu 7 altcoin 2021in parlayan yildizlari 0 A3He8frD

DG ve MANA son 30 günde %200’ün üzerinde, ATRI ise kabaca %70 arttı. Austin Arnold, bir oyun tokeni olmasa da endüstri için bir araç olduğu için Ethereum‘dan (ETH) da bahsediyor. Analist, kripto alanındaki değerli projelerin çoğuna ev sahipliği yapmaya devam ettiği için ETH’nin hala önemli ölçüde değerinin düşük olduğunu belirtiyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum hakkındaki genel düşüncelerim, bu boğa piyasasında ne olursa olsun, hiçbir yolu yok. Ethereum’un bu boğa piyasası sırasında bir noktada Bitcoin’den daha iyi performans göstermemesinin bir yolu yok. İster oyun yoluyla, ister değiştirilebilir olmayan tokenler (NFT’ler) aracılığıyla olsun, kripto para birimi tonlarca insanla tanıştırılıyor ve tüm bu insanlar Ethereum’dan geçmek zorunda.

Austin Arnold: Chain Games, Enjin ve RFOX güçlü altcoin projeleri

Trader’ın listesindeki dördüncü kripto para, Chain Games (CHAIN)’dır. Chain Games, kendisini oyun dünyasının Chainlink’i olarak adlandırıyor ve yakında Fortnite, NBA 2k, FIFA ve CSGO gibi çılgınca popüler oyunlar için destek ekliyor. Sırada, Austin Arnold’un NFT’leri Minecraft’a getirmek için yakın zamanda Microsoft ile ortaklık kurduğunu belirttiği Enjin (ENJ) var. 

unlu analist iddiali bu 7 altcoin 2021in parlayan yildizlari 1 r6qQUHlY

Analist, projede yükselişe sahip olsa da ENJ şu anda yoğun bir boğa eğiliminde ve geçen yıl %3.000’in üzerine çıktı. Austin Arnold ayrıca, RedFox ekosistemi içinde evrensel token olarak hizmet veren ve WAX ​​(WAXP) ağı üzerinde bir köprü görevi gören RedFox Labs’a göz kulak oluyor. Kripto analistine göre RFOX, gelişmekte olan teknolojileri kullanan, birlikte çalışabilir, turnuva tabanlı video oyunlarından oluşan bir ekosistem inşa ediyor.

Austin: Game Credits (GAME) bu yıl başarılı olacaklar arasında

Analistin altcoin oyun tokenleri arasında başarılı olacağına inandığı son proje Game Credits (GAME). Game, e-spor endüstrisinin para birimi olmayı hedefliyor ve NFT’ler inşa etmek isteyen, ancak Blockchain teknolojisi hakkında sağlam bir bilgiye sahip olmayanlar için kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Game Credits,  Austin Arnold’un listesindeki varlıklardan en düşük piyasa değerine sahip olanı ve 16 milyon doların biraz üzerinde oturuyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ünlü Analist İddialı: Bu 7 Altcoin 2021’in Parlayan Yıldızları!