Ünlü Analist: Bu Altcoin Işınlanacak! Yüzde 1.200 Yapan Gibi…

unlu analist bu altcoin isinlanacak yuzde 1200 yapan gibi Wie2AIsN

Popüler altcoin Litecoin, son boğa piyasasının en iyi performans gösterenleri arasındaydı. Ancak bu piyasa döngüsü sırasında, bir zamanlar altcoin sezonlarına öncülük eden kripto para birimi şimdi çok geride kalıyor. Bununla birlikte, bir kripto analistinin LTC/BTC grafiğinde ele aldığı üzere, altcoin Dogecoin’in ayak izlerini takip edebilir. Analiste göre, kripto para önümüzdeki günlerde mevcut aralık kırıldıktan sonra ışınlanacak.

Kripto analisti: Popüler altcoin Litecoin, Dogecoin gibi ışınlanmaya hazır!

Kripto piyasası güçlü yükseliyor ve tüm kripto paralar yatırım getirisinde patlıyor. Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve Binance Coin gibi kripto paralar son piyasa döngüsünün en iyileri. Bu altcoin projeleri, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı, ancak Litecoi ciddi şekilde döngünün gerisinde kaldı. Geçmişte genellikle “Gümüş Bitcoin” olarak anılan Litecoin, altcoin sezonlarına öncülük etti, ancak bu sefer kripto paraların gerisinde kaldı. 

unlu analist bu altcoin isinlanacak yuzde 1200 yapan gibi 0 ND25KjzvLitecoin, Dogecoin gibi “ışınlanmaya” hazır mı? – Kaynak: TradingView.com

Ancak Litecoin’in, Dogecoin gibi BTC ticaret çiftinde daha yükseğe “ışınlanacağını” söyleyen kripto analisti Pentoshi’ye göre, bu durum yakında değişebilir. BTC ticaret çiftindeki bir artış, Litecoin’in USD değerinin nihayet kripto para piyasasının geri kalanına yetişmesine neden olacak. Pentoshi, Bitcoin’in 10.000 dolara yükseldikten sonra 8.000 dolara geri çekileceğini saatler öncesinden haber veren bir analist. Bunun dışında analistin yüksek başarı oranına sahip olduğu tahminleri de var.

DOGE’de bir günde yaklaşık %1.200’lik bir artış oldu! LTC’de de benzeri olacak mı?

Yukarıdaki grafik, son 300 gün boyunca daralan bir işlem aralığında sıkışmış Bitcoin’e karşı LTC ticaretini gösteriyor. Bu aralık bir kez kırıldığında –beklenildiği gibi yukarı yönde- Litecoin, analistin iddia ettiği gibi ışınlanabilir. Yukarıdaki grafikteki LTC/BTC fiyat hareketinin arkasında, DOGE/BTC çifti yer alıyor. Popüler analist Tony Spilotro’ya göre, İki altcoin, neredeyse her zaman çok benzer bir yol izledi ve her tepe ve çukur, şaşırtıcı derecede iyi eşleşiyor.Tek tutarsızlık analiste göre, Litecoin’in çok uzun süredir geride kaldığı ve patlayıcı bir harekete hazır olduğu mevcut piyasa döngüsü….

unlu analist bu altcoin isinlanacak yuzde 1200 yapan gibi 1 UKPOy1W3

Bunların hepsi yakında sona erebilir ve eğer hareket Dogecoin ile olana benzer şekilde sonuçlanırsa analist neler olabileceğini de açıklıyor. Tony Spilotro’ya göre, Dogecoin en son Bitcoin’e karşı yükseldiğinde, DOGE/BTC ticaret çiftinde bir günde yaklaşık %1.200’lik bir artış oldu. Böylesine güçlü bir hareket şüphesiz önemli ölçüde geri çekildi, ancak DOGE’nin fiyatı o zamandan beri USD çifti üzerinde yüksek kaldı. Tony Spilotro’ya göre, LTC/BTC ticaret çiftinde Bitcoin’e karşı bir kırılma, Litecoin’in partiyi başlatmak için tam olarak ihtiyaç duyduğu şeydir.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Ünlü Analist: Bu Altcoin Işınlanacak! Yüzde 1.200 Yapan Gibi…