Tom Holland, The Game Awards’ta sunucu olacak; Uncharted sinemasının birinci fragmanı paylaşılabilir

tom holland the game awardsta sunucu olacak uncharted sinemasinin birinci fragmani paylasilabilir

tom holland the game awardsta sunucu olacak uncharted sinemasinin birinci fragmani paylasilabilir 0 erzedz3n

Görüntü oyun manasında bölümün en büyük mükafatı olan ve The Game Awards aktifliğine kısa bir mühlet kaldı. Her yıl olduğu üzere bu yıl da çeşitli ünlü isimler aktifliğe katılacak.

Geçtiğimiz günlerde başarılı müzik kümesi Pearl Jam’in solisti Eddie Vedder’ın da aktifliğe katılacağı ve bir performans sergileyeceği açıklanmıştı. Artık de Spider-Man olarak tanınan başarılı oyuncu Tom Holland’ın sunucu olarak katılacağı açıklandı.

Elbette etkinlik ismine hoş bir haber fakat bu açıklamadaki en büyük beklenti Tom Holland’ın başrolünde olduğu Uncharted’ın fragmanı ile ilgili. Ne yazık ki resmi bir açıklama yok fakat Uncharted sinemasının birinci fragmanını yahut teaser’ını bu aktiflikte çok büyük bir ihtimalle göreceğiz. 

Uncharted sinemasının çekimleri birkaç ay evvel esasen bitirilmişti, yani şu anda sinema için son çalışmalar yapılıyor. Bu yüzden fragmanın gösterileceğine kesin gözüyle bakabiliriz aslında. The Game Awards aktifliği ise 11 Aralık Cuma günü TSİ 04.30’da başlayacak.

Uncharted filminin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu takımında ise şimdilik Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle, Patricia Meeden ve Sarah Petrick bulunuyor. Sinemanın vizyon tarihi ise 16 Temmuz 2021.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Tom Holland, The Game Awards’ta sunucu olacak; Uncharted sinemasının birinci fragmanı paylaşılabilir