Tom Cruise’un, Mission: Impossible 7 setinde çalışanlara küfür ederek bağırdığı ses kaydı sızdırıldı

tom cruiseun mission impossible 7 setinde calisanlara kufur ederek bagirdigi ses kaydi sizdirildi sybtLOYg

tom cruiseun mission impossible 7 setinde calisanlara kufur ederek bagirdigi ses kaydi sizdirildi 0

Dünyanın en tanınan sinema serileridnen olan Mission: Impossible’ın şu anda imal evresinde olan yedinci sinemasının setinden enteresan bir ses kaydı sızdırıldı. Başarılı oyuncu Tom Cruise, set çalışanlarına küfürlü bir halde bağırıyor.

Şu sıralar çekimleri devam eden Mission: Impossible 7’nin başrol oyuncusu Tom Cruise ve grup, set içerisinde çekimlere devam ediyorlar. Bildiğinizi üzere salgın sebebiyle de kimi tedbirler alınarak çekimler devam ediyor hem set ortamında hem de dışarı yer çekimlerinde. Geçtiğimiz saatlerde de Tom Cruise’un set çalışanlarına bağırdığı bir ses kaydı ortaya çıktı.

Ses kaydını dinlediğimiz vakit spesifik olarak bir bireye bağırdığını duruyoruz. Variety’nin haberine nazaran ise Tom Cruise’un set çalışanlarına bağırma sebebi, çalışanların Covid-19 için alınan güvenlik protokollerini ihlal ediyor olması. Ses kaydının sonuna gerçek da çok net bir formda “Eğer tekrarlanırsa kovulursun!” diyerek bağırıyor. Çok ağır küfürler ettiğini de duyabiliyoruz.

Olayın tam detayı ne yazık ki bilinmiyor fakat Tom Cruise’un bir epey sonlandığı muhakkak. Bahsi geçen ses kaydını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Mission: Impossible 7, 19 Kasım 2021 tarihinde vizyona girecek. Sinemanın direktörlüğünü Christopher McQuarrie üstleniyor. Oyuncu takımında ise Rebecca Ferguson, Tom Cruise, Vanessa Kirby, Hayley Atwell, Simon Pegg, Shea Whigham ve Ving Rhames üzere isimler bulunuyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tom Cruise’un, Mission: Impossible 7 setinde çalışanlara küfür ederek bağırdığı ses kaydı sızdırıldı