The Witcher’ın 2. döneminden yeni görseller paylaşıldı

the witcherin 2 doneminden yeni gorseller paylasildi TEZ5TENT

the witcherin 2 doneminden yeni gorseller paylasildi 0 GtrNaa5w

Görüntü oyun dalında ve fantastik edebiyat kesiminde tanınan olan The Witcher markasının dizisi bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl Netflix üzerinde başladı. İlk dönemi geçtiğimiz yıl yayınlanan dizi olumlu yorumlar almıştı ve dizinin ikinci dönem çekimleri de geçtiğimiz aylarda başladı.

İkinci dönem çekimleri başladıktan sonra birkaç sefer salgın sebebiyle, en son da Geralt’ı canlandıran Henry Cavill’ın sakatlanması sebebiyle çekimler aksamıştı. Şu sıralarda da Witchmas şekli bir aktiflik düzenliyor The Witcher markası ve geçtiğimiz saatlerde de diziden yeni görseller paylaşıldı.

Görsellerde karakterleri ne yazık ki göremiyoruz, daha çok tasarımsal şeyleri ve çevreyi görüyoruz. İkinci görselde de Geralt’ın taktığı üzere olan kolyeleri görüyoruz. Bahsi geçen görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.

Dizinin ikinci dönemi 2021 yılında Netflix’te yayınlanacak. Vesemir karakterine odaklanan bir animasyonun da bu yıl yayınlanması bekleniyordu lakin şu ana kadar duyuru dışında hiçbir ayrıntı paylaşılmadı.

the witcherin 2 doneminden yeni gorseller paylasildi 1 WJzTFi8J

the witcherin 2 doneminden yeni gorseller paylasildi 2 kbqZXMAu

the witcherin 2 doneminden yeni gorseller paylasildi 3 5smj9yFQ

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

The Witcher’ın 2. döneminden yeni görseller paylaşıldı