The Witcher 2. dönem çekimleri yeniden durdu

the witcher 2 donem cekimleri yeniden durdu 1yh31H2K

the witcher 2 donem cekimleri yeniden durdu 0 dpAl6vAy

The Witcher’ın ikinci dönem çekimleri ikinci kere durduruldu. Deadline’ın bildirdiği habere nazaran dizinin yapım grubunda dört farklı bireyde COVID-19 tespit edildi. Virüs hadiselerinin ortaya çıkmasının akabinde çekimlerin durdurulduğu açıklandı.

Deadline’daki habere göre dizinin ana takımındaki rastgele bir aktörde şu an için virüs tespit edilmemiş. Yapım grubundaki kelam konusu vakaların ise çabucak izolasyona alındığı belirtiliyor. Netflix, çekim ekibinin güvende olduğundan emin olunca prodüksiyon sürecini devam ettirecek.

The Witcher’ın ikinci dönem çekimleri birinci olarak Şubat ayında start vermişti. Mart ayında ise bildiğiniz üzere pandemi patlak verdi ve bunun ardından çekimler tam altı ay boyunca durduruldu. Çekimler durmadan evvel ayrıca oyuncu grubundan Kristofer Hivju’da da virüs tespit edilmişti. Son olarak Eylül ayında ise uzun bir ortanın akabinde çekimler tekrar başlamıştı.

The Witcher 2. dönemin 2021’in ikinci yarısında yayınlanması bekleniyor. Çekimler ikinci defa durdurulması yayın tarihini tesirler mi şu an için bilemiyoruz. Fakat muhtemelen çekimlere verilen orta bu sefer çok uzun sürmeyecek.

The Witcher’ın birinci dönemi 2019’un Aralık ayında yayınlanmıştı. İlk dört haftasında tam 76 milyon abone tarafından izlenen birinci dönem, kıymetli bir farkla Netflix tarihinin en tanınan dönemi olmayı başardı. Netflix bu büyük muvaffakiyetin akabinde çabucak dizinin ikinci ve üçüncü dönemlerini da onayladı. Ayrıyeten şu anda bir spin-off dizisi ve bir animasyon dizisi üzerinde de çalışmalar var. Witcher dünyası Netflix ekranlarında büyümeye devam edecek.

Sıradaki içerik:

The Witcher 2. dönem çekimleri yeniden durdu