The Witcher 1 oyunu GOG mağazasında fiyatsız dağıtılıyor

the witcher 1 oyunu gog magazasinda fiyatsiz dagitiliyor QZ7Bqwdk

the witcher 1 oyunu gog magazasinda fiyatsiz dagitiliyor 0 v5ZEMUw3

CD Project’in birinci Witcher oyunu The Witcher: Enhanced Edition şu anda GOG Galaxy kullanıcılarına ücretsiz dağıtılıyor. Bugün öğle saatlerinde başlayan kampanyanın süresiz olarak devam edeceği belirtildi. Witcher serisine ilginiz varsa ve bu oyunu hala oynamadıysanız kaçırmayın.

The Witcher: Enhanced Edition’ı fiyatsız kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler:

  1. Buradaki adrese gidip GOG Galaxy 2.0 launcher uygulamasını bilgisayarınıza indirin ve yükleyin.
  2. GOG Galaxy 2.0 başlatıcısını açın ve giriş yapın. Üyeliğiniz yoksa üye olun.
  3. Uygulamaya giriş yaptığınızda ‘Recent’ kısmında The Witcher: Enhanced Edition görünecek. Oyunu buradan kütüphanenize ekleyin.
  4. The Witcher: Enhanced Edition kısa müddet sonra kütüphanenizde belirecek.

CD Project bu kampanyayla birlikte GOG Galaxy’nin popülerliğini artırmak istiyor üzere. GOG Galaxy uygulaması, PC oyunculuğunun Steam, Epic, Uplay üzere platformlarını bir ortaya getirmeye yarayan epey kullanışlı bir launcher olarak dikkat çekiyor. Uygulamaya öteki mağazalardaki hesaplarınızı bağlayarak bütün kütüphanenizi tek bir ortamda birleştirebiliyorsunuz. Ayrıyeten PlayStation ve Xbox hesaplarınızı da ilişkilendirip bu oyunları da kütüphanenizde görmeniz mümkün.

The Witcher oyunu CD Project RED’in geliştirdiği birinci oyundu. 2007 yılında piyasaya sürülen oyun kısa müddette dayanılmaz bir popülarite kazanmış ve şirketin bugünlere kadar uzanan büyük muvaffakiyetini birinci adımını oluşturmuştu. Oyunun daha sonra hem görsel manada hem de oynanış olarak geliştirilmiş versiyonu olan Enhanced Edition da 2008 yılında yayınlandı.

The Witcher: Enhanced Edition çok başarılı bir RPG fakat The Witcher 3’ten sonra bu oyunu deniyorsanız biraz alışmanız güç olabilir. Oyun mekanikleri manasında çok düzgün eskimediğini söyleyebiliriz, yani yaşını biraz gösteriyor. Lakin öykü ve diyaloglar tekrar çok başarılı. Witcher dünyasını sevenler mutlaka bir talih tanımalı.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

The Witcher 1 oyunu GOG mağazasında fiyatsız dağıtılıyor