Genel

The Walking Dead’in imalcisi, Rick Grimes sinemasının harika olacağını söyledi

the walking deadin imalcisi rick grimes sinemasinin harika olacagini soyledi 0 NpQmgA8G

Televizyon dünyasının son 10 yıldaki en tanınan dizilerinden biri olan The Walking Dead’in uzunca bir mühlet ana karakteri olan Rick Grimes’ın bildiğiniz üzere bir sineması gelecek.

Rick Grimes karakteri geçtiğimiz dönemde enteresan bir halde ortadan kaybolmuştu. Bu kayboluşun akabinde da Rick Grimes’ın nereye gittiğini ve ne yaptığını anlatmak üzere bir sinema yapıldığı açıklandı. Geçtiğimiz saatlerde dizinin yapımcılığını ve müellifliğini yapan Scott M. Gimple, Rick Grimes sinemasının süper olacağının kelamını verdi.

Şu anda hala sinema üzerinde çalıştıklarını söyleyen Gimple, “Dizinin bir kısmını yapmak 8 günümüzü alıyor lakin sinema yapmak farklı bir şey ve harika olacak. dedi.

Rick Grimes sineması ile ilgili şu anda çok fazla ayrıntı ne yazık ki yok. Andrew Lincoln’ün başrolde olacağı biliniyor. Yayın tarihi ile ilgili de bir açıklama yok lakin sinemalarda yayınlanacağı daha evvel açıklanmıştı.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu