The Walking Dead’in cihanında geçen güldürü dizisi geliyor

the walking deadin cihaninda gecen gulduru dizisi geliyor RAV4hpEa

the walking deadin cihaninda gecen gulduru dizisi geliyor 0 C7HlWYT5

31 Ekim 1010 tarihinde birinci kısmı ile yayın hayatına başlayan The Walking Dead dizisi, kazandığı popülerliği ile oyunlar ve tıpkı kozmosta geçen farklı diziler ile kozmosunu güzelce büyüttü. Hatta zombi kavramını tekrar tanınan yaptı bile diyebiliriz.

Fear The Walking Dead ve The Walking Dead World Beyond dizileri ile cihanını genişleten The Walking Dead’in yeni dizisi güldürü çeşidinde olacak. Genel olarak şu anda kainatın başındaki isim olan senarist Scott M. Gimple, geçtiğimiz saatlerde The Walking Dead’in bir güldürü dizisi üzerinde çalıştığını açıkladı. 

Scott M. Gimple, yaratılan cihan ile dalga geçilmeyeceğini yalnızca bu cihanda de komik şeylerin olabileceğini söyledi. Ne yazık ki şu an için öbür bir ayrıntı bilinmiyor lakin merak uyandırıcı olduğunu söylemekte yarar var. Umuyoruz ki kaliteli bir üretim bizleri bekliyordur.

Bildiğiniz üzere The Walking Dead, 11. dönemi ile final yapacak. Akabinde da şu anda tarih muhakkak olmasa da Daryl ve Carol’a odaklanan bir dizi ve her kısımda farklı karakterlere odaklanan bir antoloji dizisi başlayacak. Ayrıntılar şimdi muhakkak değil. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

The Walking Dead’in cihanında geçen güldürü dizisi geliyor