Genel

The Walking Dead’in 10. dönemi 1 Aralık’ta Netflix’e geliyor

the walking deadin 10 donemi 1 aralikta netflixe geliyor 0 yJd3hqKc

2010 yılında başlayan ve uzunca bir müddet dünyanın en tanınan dizilerinden biri olan The Walking Dead’in yayınlanan son dönemi Netflix’e geliyor.

The Walking Dead’in 10. dönemi geçtiğimiz ay final yapmıştı fakat Türkiye’de yasal olarak izlenebildiği Netflix platformuna dönem bittikten bir mühlet sonra geliyor tüm kısımlar. 10. dönem da bittikten birkaç hafta sonra Netflix’te yayınlandı lakin kısa bir müddet sonra açıklama yapılmadan kaldırıldı.

Artık ise 10. dönem için yeni bir tarih verildi. The Walking Dead’in 10. dönemi şayet tekrar bir plan değişikliği olmazsa 1 Aralık’ta Netflix’te yayınlanacak. 10. dönem, 16 kısımdan oluşuyor lakin hem 10. dönemin finalini pekiştirmek için hem de 11. dönemin ön hazırlığı olması için 28 Şubat’ta 10. sezon devam edecek. Bu devam kısımları 6 kısımdan oluşacak ve yeniden haftalık olarak yayınlanacak.

The Walking Dead’in birinci 9 döneminin tamamını şu anda Netflix üzerinde bulabilirsiniz. The Walking Dead dizisinin spin-off dizileri The Walking Dead: World Beyond ve Fear the Walking Dead ise şu anda Amazon Prime Görüntü’de erişilebilir durumda. 

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu