The Mandalorian 3. dönem için duyurulan tarih, öbür bir Star Wars dizisine ilişkin; The Mandalorian seneye gelmeyecek

the mandalorian 3 donem icin duyurulan tarih obur bir star wars dizisine iliskin the mandalorian seneye gelmeyecek Hq39Q9ZD

the mandalorian 3 donem icin duyurulan tarih obur bir star wars dizisine iliskin the mandalorian seneye gelmeyecek 0 dUuG5gWS

Disney’in yeni görüntü akış paltformu olan Disney Plus’ın birinci özel içeriklerinden The Mandalorian‘ın birinci dönemi geçtiğimiz yıl, ikinci dönemi da birkaç gün evvel bitti. Star Wars cihanında geçen dizinin üçüncü dönemi için de geçtiğimiz hafta bir yayın tarihi paylaşıldı. Lakin ne yazık ki bu tarih öbür bir diziye aitmiş.

Geçtiğimiz hafta The Mandalorian’ın üçüncü döneminin Aralık 2021 tarihinde yayınlanacağı açıklanmıştı. Bu açıklamanın akabinde da The Mandalorian’ın ikinci dönem final kısmında yeni bir dizi duyuruldu: The Book of Boba Fett. The Mandalorian ile birebir vakit diliminde geçecek olan bu yeni dizi sizin de varsayım edebileceğiniz üzere Boba Fett’e odaklanacak ve 2021 Aralık ayında yayınlanması bekleniyor.

The Mandalorian’ın yaratıcısı da geçtiğimiz saatlerde üzücü bir açıklama yaptı. The Mandalorian’ın üçüncü dönemi için açıkladıkları tarihin aslında Boba Fett dizisine ilişkin olduğunu ve The Mandalorian’ın üçüncü döneminin 2022’den evvel gelmeyeceğini söyledi Jon Favreau.

Açıklamaya nazaran şu anda Boba Fett dizisinin çekimleri devam ediyor. Onun çekimleri bitince çabucak The Mandalorian’ın üçüncü dönem çekimleri başlayacak. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

The Mandalorian 3. dönem için duyurulan tarih, öbür bir Star Wars dizisine ilişkin; The Mandalorian seneye gelmeyecek