Yazılım

The Lord of the Rings: Gollum, Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte çıkacak

the lord of the rings gollum turkce altyazi secenegi ile birlikte cikacak 0 eLOn6Fnf

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Daedalic Entertainment’ın yaptığı The Lord of the Rings: Gollum oyununun Steam sayfası açıldı. Steam sayfasının açılması ile birlikte de oyunun lisan dayanağına dair yeni bilgiler açığa çıkmış oldu.

The Lord of the Rings cihanında geçen ve tanınan karakterlerden Gollum’u yönettiğimiz saklılık macera oyunu The Lord of the Rings: Gollum, Türkçe arayüz ve Türkçe altyazı seçeneği ile birlikte yayınlanacak. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun ne yazık ki şu an için net bir çıkış tarihi bulunmuyor ancak 2021 yılında PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için yayınlanması bekleniyor. Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

  • Atletik ve çevik, sinsi ve kurnaz. Kaybettiğini bir kere daha avuçlarının ortasında tutma isteğiyle yanıp tutuşan Gollum, Yüzüklerin Efendisi™ dünyasındaki büyüleyici karakterlerden biridir.
  • Kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyler görmüş, kimsenin bahsetmeye bile cüret edemeyeceği şeylerden sağ çıkmıştır. Bölünmüş kişiliğinden ötürü Gollum kadar yabanî ve hain olabilirken, Sméagol kadar da arkadaş canlısı ve temkinli olabilir.
  • J.R.R. Tolkien’ın kıssasında ne kadar hayati rol oynasa da Gollum’un maceralarının birden fazla şimdi anlatılmadı. Yüzüklerin Efendisi™: Gollum™’da bu öykünün keyfine varacaksınız. Kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri’nin yanındaki vakte kadar her şeyi bulacaksın.
  • Hayatta kalmak ve karşınıza çıkanların üstesinden gelmek için zımnilik, çeviklik ve sinsiliği kullanın. Tehlikeleri aşarken zıplayın ve boğuşun ya da avantajlı noktalara tırmanın.
  • Gollum bir savaşçı olmasa da, fırsat çıktığında dikkatsiz bir düşmana suikast düzenlemek yahut daha yaratıcı ve hain yollarla onu ortadan kaldırmak tam da ona nazaran bir şey.
  • Verdiğiniz kararlar ve oynayış haliniz Gollum’un kişiliğini direkt etkileyecek: Gollum ve Sméagol’un oluşturduğu iki taraf ortasındaki gayrette Gollum’un karanlık tarafının mı denetimi ele alacağını ya da bir vakitler Sméagol olandan geriye bir umut ışığı kalıp kalmadığını seçmek sizin elinizde. Tek zihin, iki ego. Karar senin!

mcafee antivirüs lisans

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu