The Lord of the Rings dizisinin çekimleri bitti

the lord of the rings dizisinin cekimleri bitti J6qbP8If

the lord of the rings dizisinin cekimleri bitti 0 6rl5wg7L

Hem sinema dünyasının hem de fantastik edebiyat dünyasının en değerli yapıtlarından biri olan Yüzüklerin Efendisi’nin bildiğiniz üzere bir dizisi imal basamağında. Amazon’un yayıncılığını üstlendiği dizi, 1 milyar dolarlık bütçe ile tarihin en yüksek bütçeli dizisi olacak. Geçtiğimiz saatlerde de diziden hoş bir haber paylaşıldı.

Yapılan açıklamaya nazaran Yeni Zelanda’de devam eden çekimler geçtiğimiz gün prestijiyle bitirilmiş durumda. Dizinin çekimleri aslında bu yılın başlarında başlamıştı lakin ne yazık ki salgın sebebiyle uzun bir orta vermek zorunda kaldı. Birkaç ay evvel de çekimler yeniden kaldığı yerden devam etti ve sonunda bitirildi.

Ne yazık ki hala dizi için bir yayın tarihi bulunmuyor fakat 2021 yılında yayınlanma ihtimali ziyadesiyle yüksek görülüyor. Dizi Amazon Prime Görüntü‘nun özel içeriği olacak. Dizinin oyuncularından Morfydd Clark, dizinin ziyadesiyle büyük bir yapıma sahip olduğunu söylemişti. Ayrıyeten söylediğine nazaran çalışanlardan birisinin tek işi; tozun, adımlara ve nefese karşı nasıl tepki gösterdiğini denetim etmek.

Yüzüklerin Efendisi dizisi Orta Dünya’nın İkinci Çağ‘ını anlatacak. İkinci Çağ ise önemli olayların gerçekleştiği 3441 yıllık bir devri kapsıyor. İkinci Çağ’da gerçekleşen olaylardan kimileri şunlar: Güç Yüzükleri dövüldü, Sauron ile savaşıldı, Nazgûl‘ler yaratıldı. Dizinin başındaki isimler J.D Payne ve Patrick McKay.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

The Lord of the Rings dizisinin çekimleri bitti