Yazılım

The Last of Us’ın yaratıcısı Neil Druckmann, Naughty Dog’da eş lider oldu

the last of usin yaraticisi neil druckmann naughty dogda es lider oldu 0 1s63G92Z

The Last of Us serisinin imalcisi ve direktörü Neil Druckmann, The Last of Us dışında Uncharted ve Crash Bandicoot üzere oyunların da bağlı olduğu Naughty Dog’da terfi aldı ve eş lider oldu.

Bu yıl yayınlanan The Last of Us Part II ile birçok övgü alan Neil Druckmann, daha evvelden lider yardımcısı olarak çalıştığı işinde terfi aldı. Neil Druckmann artık lider yardımcısı değil, eş lider. Kendisinin boşalan lider yardımcılığı pozisyonuna ise daha önce operasyon yöneticisi olan Alison Mori ve programlama yöneticisi olan Christian Gyrling getirildi.

Bundan sonraki süreçte Naughty Dog’un başında Evan Wells ve Neil Druckmann olacak. Öbür eş lider Evan Wells ise bu gelişmenin akabinde “Naughty Dog’da inanılmaz bir gruba sahibiz ve her biriyle çalışmak bilhassa bugünlerde çok daha manalı.” dedi.

Naughty Dog’un şu anda geliştirdiğini onayladığı bir proje yok. Lakin son açıklamaları, The Last of Us Part II’den sonraki projelerinin yeni bir IP veya The Last of Us Part III olacağı istikametindeydi.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu