The Godfather 4 gelebilir lakin diğer bir direktörle

the godfather 4 gelebilir lakin diger bir direktorle LGRM7aef

the godfather 4 gelebilir lakin diger bir direktorle 0 qtU5waVM

Bilhassa birinci iki sineması ile dünyanın en güzel sinemaları ortasında aday gösterilen The Godfather serisinin dördüncü sineması yakında olmasa da gelecekte bir gün karşımıza çıkabilir.

The Godfather sinemalarının direktörü olan Francis Ford Coppola, şu anda üçüncü sinemanın yine kurgulanan versiyonu ile ilgileniyor. Bu sinema temelde üçüncü sinema ile birebir olacak lakin Francis Ford Coppola’nın kendi istediği formu ile kurgulanmış hali olacak, yani stüdyo karışmayacak.

The Godfather sineması için bu türlü bir gündem oluşunca hayranlar seriye ilişkin yeni bir sinema gelecek mi diye merak etti. Öncelikle Francis Ford Coppola’ya soruldu ve kendisi, serinin haklarına sahip olmadığını bu yüzden tahminen bir gün gelebileceğini söyledi. Fakat bu türlü bir proje olursa kendisinin dahil olmayacağını da ekledi.

Sinemanın haklarının ilişkin olduğu Paramount ise The Godfather’ın büyük bir miras olduğunu ve şayet düzgün bir öykü gelirse yapabileceklerini söyledi. Sinemada bulunan kıymetli oyunculardan Al Pacino ve Andy Garcia da bu türlü bir proje gerçekleşirse dahil olmak istediklerini söyledi.

Kısaca bir gün kesinlikle The Godfather 4’ü göreceğiz üzere duruyor. Sonuçta düzgün bir takımla ve kaliteli bir senaryoyla ziyadesiyle büyük bir gişeye sahip The Godfather

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

The Godfather 4 gelebilir lakin diğer bir direktörle