The Game Awards etkinliğinde 5 yeni oyun duyurulacak

the game awards etkinliginde 5 yeni oyun duyurulacak

the game awards etkinliginde 5 yeni oyun duyurulacak 0 QjVNaDK4

Oyun dünyasının Oscar’ı diyebielceğimiz The Game Awards aktifliğine çok kısa bir müddet kaldı. Aktiflikte yılın en düzgün oyunlarının seçilmesinin yanı sıra öbür şeyler de olacak.

Geçtiğimiz saatlerde Geoff Keighley’nin yaptığı açıklamaya nazaran, merasimden evvel başlayacak olan aktiflikte yani Türkiye saati ile 11 Aralık 02.30’da başlayacak olan aktiflikte, bizleri 5 yeni duyuru bekliyor. Bu duyuruların tamamı çok büyük ihtimalle yeni oyun duyurusu olacak. Hatta Xbox’ın geçtiğimiz gün yaptığı paylaşıma nazaran bu duyurular ortasında Xbox’a ilişkin imal yahut üretimler da bulunacak. Merasim öncesi aktifliği ise Sydnee Goodman sunacak.

5 yeni duyuru dışında, etkinlite daha evvel duyurulan oyunlardan birinci manzaraları yahut yeni bilgileri de görebileceğiz. Şu ana kadar onaylanan tek imal Dragon Age 4. Ayrıyeten Elden Ring’ten de bir şeyler gösterilmesi bekleniyor. Bu yeni duyurular ve bilgiler dışında elbette bir de yılın en güzelleri seçilecek. 

Geçen yıl çok keyifli bir aktiflik olduğunu söylemek gerek. Bu yıl ayrıca görme pürüzü olan şahıslar için de sesli anlatım olacak. Aktiflik Twitch üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Merasim öncesi aktiflik 11 Aralık’ta Türkiye saati ile 02.30’da, merasimin kendisi ise 03.00’da başlayacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

The Game Awards etkinliğinde 5 yeni oyun duyurulacak