The Game Awards aktifliği esnasında oyuncular birçok çıkmamış oyunun demosunu deneyebilecek

the game awards aktifligi esnasinda oyuncular bircok cikmamis oyunun demosunu deneyebilecek 1EyalHSB

the game awards aktifligi esnasinda oyuncular bircok cikmamis oyunun demosunu deneyebilecek 0 TKIzyiak

Oyun dünyasının Oscar’ı niteliğindeki The Game Awards aktifliği yaklaşıyor. Geçtiğimiz yıl olduğu üzere aktiflikte yeniden birçok oyunun demosunu deneme fırsatı bulacağız.

Aktifliğin imalcisi Geoff Keighley, geçtiğimiz yıl fizikî olarak gerçekleştirilen aktiflikten evvel, yalnızca burada olan oyuncular için değil, meskeninde izleyenler için de aktifliğin keyifli olmasını istediğini söylemişti. Bunun üzerine de geçtiğimiz yıl Steam üzerinden birçok çıkmamış, yeni çıkmış yahut evvelden çıkmış oyunların demosunu deneyebiliyorduk. Geoff Keighley, bu yıl da bu olayın gerçekleşeceğini söyledi.

Ne yazık ki şu an için erişime açılacak olan oyunlar ve hangi tarihler ortasında erişime açılacağı aşikâr değil. Büyük bir ihtimalle aktiflik gecesi başlayıp birkaç gün sürecektir. The Game Awards aktifliği ise 11 Aralık Cuma günü TSİ 04.30’da başlayacak. 

Aktiflikte yılın en uygun oyunları seçilecek, yeni oyunlar duyurulacak ve duyurulmuş oyunlardan yeni bigliler açıklanacak. Ayrıyeten aktifliğin sunucularından biri de Uncharted ve Spider-Man sinemasında oynayan Tom Holland. Son olarak başarılı müzik grubu Pearl Jam’in solisti Eddie Vedder da aktifliğe katılacak ve bir performans sergileyecek.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

The Game Awards aktifliği esnasında oyuncular birçok çıkmamış oyunun demosunu deneyebilecek