Donanım

The Falcon and the Winter Soldier Yayın Tarihi Ertelendi

Koronavirüs salgının en çok etkilediği dallardan bir tanesi de sinema oldu. Birçok sinema, gerek salonların kapalı olması gerek gişe tasası gerekse çekimlerin yarıda kalması sebebiyle vizyon tarihini ötelemek zorunda kaldı.

Olağan sinema sinemalarında olduğu üzere dizilerde de ertelenmeler yaşandı. Birçok dizinin çekimlere kafalama tarihi ertelenirken çekimlerine başlanan dizilere ise orta verilmek zorunda kalındı. İşte bu dizilerden bir tanesi de The Falcon and the Winter Soldier oldu.

The Falcon and the Winter Soldier, 2021’e ertelendi

the falcon and the winter soldier yayin tarihi ertelendi 0 97q1XKNB

Disney+ platformunda yayınlanacak olan The Falcon and the Winter Soldier, olağan kaidelerinde ağustos ayında yayınlanmaya başlanacaktı. Salgın sebebiyle izinin çekimlerine birkaç aylığına orta verilmişti ve kısa bir mühlet evvel çekimler tekrar kafaladı. Lakin görünüşe nazaran bu küçük dizi bu sene içerisine yetişemeyecek.

The Falcon and the Winter Soldier sayfasını güncelleyen Disney+, küçük dizinin yayınlanma tarihini 2021 olarak değiştirdi. Platform, bunun haricinde rastgele bir ek açıklamisima da bulunmadı. Dizinin yeni yayın tarihinin 2021 kafaları olacağı varsayım ediliyor. Ayrıyeten The Falcon and the Winter Soldier’ın ertelenmesiyle birlikte bu sene içerisinde yayınlanacak olan WandaVision, Disney+’ta yayınlanacak birinci Marvel Studios imali olacak.

The Falcon and the Winter Soldier’da tıpkı Marvel Sinematik Cihanı‘nde olduğu üzere Falcon’a Anthony Mackie, Winter Soldier’a ise Sebastian Stan hayat verecek. Ayrıyeten Daniel Bruhl ve Emily VanCamp de Helmut Zemo ve Sharon Carter karakterleriyle yeniden dönüş yapacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu