Yazılım

The Division 2’yi bu hafta fiyatsız deneyin

the division 2yi bu hafta fiyatsiz deneyin 0

Ubisoft’un tanınan FPS oyunu The Division 2 bu hafta fiyatsız denenebilecek. Yapılan açıklamaya göre 24-28 Haziran tarihleri ortasında yaklaşık dört gün boyunca PS4, Xbox One ve PC platformlarında oyun fiyatsız oynanabilecek. Ön yükleme şu an prestijiyle başlamış durumda. Oyunu daha sonra satın alırsanız kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Ubisoft sayfası

PC platformunda Epic Game Store yahut Uplay üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz. PS4 ve Xbox One platformlarında ise PS Store ve Microsoft Store‘dan The Division 2 sayfasına gitmeniz gerekiyor. Ubisoft, hafta sonu sürecinde oyunun DLC’si de dahil olmak üzere tam sürümünün fiyatsız oynanabileceğini söyledi.

The Division 2 hem öykü hem de multiplayer modlarıyla hayli uzun ve içeriklerle dolu bir oyun. Münasebetiyle dört gün içerisinde oyunu tam olarak keşfetmeniz biraz sıkıntı. Fakat bu süreçte keyif alırsanız ve oyunu satın almak isterseniz Ubisoft ayrıyeten %85’lik indirimler uyguluyor.

Örneğin şu anda The Division 2’nin standart versiyonu Epic Games mağazasında 45 TL’lik bir fiyata sahip. Warlords of New York Edition DLC’sini de içeren versiyon ise 88 TL. 60 TL’lik kuponunuz varsa bu versiyonu satın alıp oyunu yalnızca 28 TL’ye getirebilirsiniz. Epic şu anda Rocket League’i kütüphanesine ekleyenlere 60 TL kupon dağıtıyor.

Fiyatsız oynama süreci TSİ 24 Haziran 11.00 – 28 Haziran 18.00 ortasında olacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu