Tesla, “Full Self-Driving Beta”yı Gelecek Hafta Yayınlayacak

tesla full self driving betayi gelecek hafta yayinlayacak PvVSmCAn

Elektrikli araba üretimi denildiğinde akla birinci gelen şirketlerden bir tanesi olan Tesla’nın CEO’su Elon Musk, yeni bir açıklama yaptı. Musk, yaptığı açıklamisima, Tesla’nın önümüzdeki hafta “Uzman ve dikkatli sürücüler” olan birtakım müşterileri için “Full Self-Driving Beta”sını yayınlayacağını söyledi.

Tesla Autopilot ve otonom sürüş konusu Tesla’nın son devirde üzerine odaklandığı hususlar ortasında yer alıyor. Elon Musk da Tesla’nın Tesla Autopilot’ta kıymetli bir temel tekrar yazım üzerinde çalıştığını tabir etmişti.

Tesla’dan Full Self-Driving Beta atağı

tesla full self driving betayi gelecek hafta yayinlayacak 0 yTgf8DzE

Musk, Autopilot’taki yeni kıymetli değişikliklerden bahsetmişti. Buna nazaran, güncellemeden sonra etrafını 2 boyutlu olarak değil 4 boyutlu olarak canlandıracak. Bu sayede performans manasında daha gelişmeler daha süratli yaşanacak ve özellikler daha acele çıkış yapacak.

Elon Musk, ağustos ayında yaptığı açıklamada Full Self-Driving (FSD) gelişmesinin epey büyük bir isimım olduğunu söylemiş, ayrıyeten alfa yapısını kendi aracında da kullandığını lisana getirmişti. Buna ek olarak konut ve iş ortasında gidip gelirken sıfır müdahalede bulunduğunu söz etmişti. Ünlü milyarder, kısıtlı bir biçimde halka açılımın 6 ila 10 haftada olacağını söylemiş fakat bir ay sonra erteleme ilansu yapmış ve kapalı betanın 2 ila 4 hafta ortasında geleceğini söylemişti.

O kapalı beta en sonunda geldi. Elon Musk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada kapalı betanın önümüzdeki hafta yayınlanacağını açıkladı. Musk, “Sınırlı FSD beta, kelam verdiğimiz üzere önümüzdeki hafta salı günü yayınlanıyor. Bu, birinci başta uzman ve dikkatli şoförler olan az sayıdaki bireyle hudutlu olacak” sözlerini kullandı. Musk, net bir tarih vermese de geniş manisimaki güncellemenin aralık ayına kisimar gelmesi beklenmiyor.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tesla, “Full Self-Driving Beta”yı Gelecek Hafta Yayınlayacak