Taşınabilir oyun Rush Rally 3’ün yeni eklenti paketi Gravel Tracks 19 Kasım’da geliyor

tasinabilir oyun rush rally 3un yeni eklenti paketi gravel tracks 19 kasimda geliyor VAJALjhF

tasinabilir oyun rush rally 3un yeni eklenti paketi gravel tracks 19 kasimda geliyor 0 ctjzF3LP

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Brownmonster Limited’ın yaptığı mobilz aygıtların tanınan yarış oyunu Rush Rally 3’ün yeni eklenti paketinin çıkış tarihi ve ayrıntıları açıklandı.

Geçtiğimiz yıl yayınlanan Rush Rally 3’ün Gravel Tracks isimli genişleme paketi 19 Kasım’da hem iOS hem de Android aygıtlar için yayınlanacak. Bu yeni eklenti paketi oyuna, her birinin kendine has özellikleri olan 6 parkurun bulunduğu 3 yeni ülke ekliyor. Bu yeni eklenen parkurları keşfedebilmeniz için de 4 yeni meslek şampiyonası modu ekleniyor. Ayrıyeten bu yeni meslek modlarına yeni hava koşullarının olduğu eski parkurlar da eklenecek. 

Direkt olarak eklenti paketinin fiyatı şimdi aşikâr değil. Lakin oyunun kendisi şu anda iOS’ta 46,99 TL’ye, Google Play’de ise 39,99 TL’ye erişilebilir durumda.

Son olarak oyunun birebir vakitte 14,99 dolara Nintendo Switch’te de erişebilir olduğunu hatırlatalım. Bu yeni eklenti paketi için bir tarih verilmemiş lakin iOS ve Android çıkışından kısa bir mühlet sonra Switch’e de geleceği söylenmiş.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Taşınabilir oyun Rush Rally 3’ün yeni eklenti paketi Gravel Tracks 19 Kasım’da geliyor