Taşınabilir oyun Rebel Inc’in, isyanı bastırıp barışı getirmeye çalıştığınız yeni modu fiyatsız olarak yayınlandı

tasinabilir oyun rebel incin isyani bastirip barisi getirmeye calistiginiz yeni modu fiyatsiz olarak yayinlandi NnPeGcrn

tasinabilir oyun rebel incin isyani bastirip barisi getirmeye calistiginiz yeni modu fiyatsiz olarak yayinlandi 0

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ndemic Creations’ın yaptığı strateji oyunu Rebel Inc’in, oyunu aksine çeviren yeni tek kişilik modu yayınlandı.

Geçtiğimiz günlerde, olağanda dünyaya hastalık yaymaya çalıştığınız Plague Inc isimli oyun için, işleri aksine çeviren ve salgını durdurmaya çalıştığınız yeni bir genişleme yayınlanmıştı. Bu sefer de geliştirici stüdyonun öteki oyunu Rebels Inc’e bu biçim bir güncelleme geldi.

Olağanda isyan başlatıp karmaşa yarattığınız Rebel Inc isimli oyuna geçtiğimiz gün yeni bir tek kişilik mod eklendi. Bu modda ise oyun tam bilakis dönüyor ve isyanı bastırıp barışı getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun şu anda Google Play üzerinden Android aygıtlar için fiyatsız durumda. App Store üzerinde iOS aygıtlar için ise 18,99 TL’ye satılıyor.

Bahsi geçen yeni modun tanıtım yazısı şu biçimde:

Yeni Sefer Modu: Tüm ülkeye barış getirmek için birden fazla bölgede büyük ölçekli operasyonlar gerçekleştirmeye hazır olun. Büsbütün yeni harita özellikleriyle eşsiz taktikler geliştirin, kaynakları tüm bölgelerde kalıcı bir formda yönetin ve büsbütün farklı stratejik zorlukların üstesinden gelin.

Ahenk Sağlayan İsyan ve Güçlü Taktikler: İsyancılar size meydan okumak için etkileyici yeni yetenekler öğrenirler. Yeni taktiklerinizle onlarla savaşın.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Taşınabilir oyun Rebel Inc’in, isyanı bastırıp barışı getirmeye çalıştığınız yeni modu fiyatsız olarak yayınlandı