Tasarımı Tom Ford imzası taşıyan Oppo X ortaya çıktı

tasarimi tom ford imzasi tasiyan oppo x ortaya cikti idLa3TL3

tasarimi tom ford imzasi tasiyan oppo x ortaya cikti 0 5qS1GPre

Bütçe dostu akıllı telefonları ve taşınabilir aksesuarlarıyla son yıllarda süratli bir yükseliş yakalamış olan Çinli taşınabilir teknoloji devi OPPO’nun üstünde çalışıyor olduğu sıra dışı bir aygıtın render manzaraları LetsGoDigital tarafından yayınlandı. Aşağıdan üste gerçek ekranı uzayan yahut farklı bir deyişle ortasından ekran çıkan bu model, Ünlü dizayncı Tom Ford’un imzasını taşıyan Oppo X.

Görsellerde yer alan aygıtın kamera kurulumunun çabucak altında yer alan “OPPO X Tom Ford” ibaresi modelin OPPO ve Tom Ford işbirliğinde üretiliyor olduğuna dikkat çekiyor.

Render manzaralarından yola çıkarak aygıtın dizaynından kısaca kelam edecek olursak; aygıtın içerisinde kızaklı klavye sistemlerine benzeyen bir sistem bulunuyor.

Bu düzeneğe yerleştirilmiş olan dokunmatik panel, dıştaki küçük ekranı üste gerçek kaydırdığınızda ortaya çıkıyor ve böylece ekran büyümüş oluyor. Birebir vakitte art kamera kurulumunun çabucak altında da dokunmatik bir panel bulunuyor ve bu panel de aygıt üste kaydırıldığında ortaya çıkıyor. Art taraftaki dokunmatik panel art kamera kurulumunu ön kamera olarak da kullanabilmeyi sağlıyor, çünkü aygıtın ön kamera sensörü bulunmuyor.

tasarimi tom ford imzasi tasiyan oppo x ortaya cikti 1 VROQikSP

Aygıt, içerideki ekranlar çıkartılmadan dışta yer alan küçük ekranla da kullanılabiliyor.

İçerisinde bulunan düzenek sebebiyle aygıt, oldukça kalın bir kasaya sahip ve çok büyük olasılıkla yükü da oldukça fazla olacak.

Aygıtın art tarafında yer alan altın sarısı modülde üç kamera sensörü ve onların çabucak altında bir tane LED Flaş bulunuyor. Sensörlerin özellikleri şimdi bilinmiyor.

Görsellerde bordo rengine yer verilen aygıtın dışı deri ile kaplı.

OPPO X Tom Ford Edition’ın gelecekte piyasaya sürülmesi ihtimalinde hudutlu sayıda satışa sunulacağını ve yüksek bir fiyat etiketiyle alıcı bulacağını düşünüyoruz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tasarımı Tom Ford imzası taşıyan Oppo X ortaya çıktı