Kripto Para

Tarihi Seviyeleri Bilen Analist: Bitcoin Mart’ta Bu Dev Seviyeleri Görebilir!

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, kripto para piyasasına yönelik başarılı tahminleriyle bilinen bir analist. Analist yeni tahminlerini açıkladı ve Bitcoin’in altın’ın yerini aldığını söyledi. Ayrıca Bloomberg Intelligence stratejisti Mike McGlone, Bitcoin (BTC)’in Mart ayında 100.000 dolara doğru yükselmesini bekliyor.

Mike McGlone: Bitcoin fiyatı altın’ın yerini alıyor!

Grayscale Bitcoin Trust’ın (GBTC) hisselerinin net varlık değerine (NAV) göre işlem gördüğü prim 24 Şubat’ta negatif bölgeye düştü. Tarihsel olarak analistlere göre, Trust’un primindeki bu kadar keskin düşüşler, her Bitcoin düzeltmesinin dip seviyesini işaretledi. Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone ayrıca CME Group’un şu anda yüzde 20 primle işlem gören Bitcoin vadeli işlemleri ile GBTC hisseleri arasındaki eşitsizlikte bulunabilecek “arbitraj fırsatlarına” işaret ediyor.

tarihi seviyeleri bilen analist bitcoin martta bu dev seviyeleri gorebilir 0 TFLhppBi

JPMorgan analistleri, son notlarında Grayscale’in düşen priminin büyük olasılıkla altı aylık kilit süresinin sona ermesinden sonra hisselerini satan kurumsal yatırımcılardan kaynaklandığını açıklıyor. Ayrıca JPMorgan analistleri, Kanada’da dünyanın ilk Bitcoin borsa yatırım fonunun başlatılmasının da bu duruma etkisi olduğuna inanıyorlar. ETF’ler artık Grayscale’in piyasadaki payını çalıyor olsa da Mike McGlone, hisselerinin indirimli işlem görmesinin Bitcoin’in “sağlamlaştırıcı temelinin” bir işareti olduğuna ikna olmuş durumda. Mike McGlone konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kanada’daki lansmanların ardından ABD’de döviz ticareti yapılan fonların artan olasılığı, Trust fiyatına baskı ekliyor. Ancak daha olası sonuç olarak yukarı yönlü yörüngenin sürdürülmesini görüyoruz.

Bloomberg’in kıdemli analisti: BTC fiyatı, Mart ayında 100.000 doları görebilir!

Mike McGlone’a göre, Bitcoin girişlerindeki artış, altın çıkışlarındaki düşüşle aynı zamana denk geldi. Sarı metal şu ​​anda 9 ayın en düşük seviyesinde yer alıyor ve bir ONS fiyatı 5 Mart’ta 1.700 dolar seviyesinin altında işlem görüyor. Kıdemli emtia stratejisti, yukarıda belirtilen 100.000 dolar eşiğine ulaşırsa Bitcoin’in oynaklığının düşeceğini tahmin ediyor. Mike McGlone’a göre, BTC altın’ın yerini alıyor. Mike McGlone konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Lider kripto para, potansiyel olarak 100.000 dolara yakın piyasa derinliğine sahip yeni bir eşiğe yerleştiğinde, oynaklığın düşmesi gerektiğine inanıyoruz.

tarihi seviyeleri bilen analist bitcoin martta bu dev seviyeleri gorebilir 1 9LtVaYRY

Bloomberg’in usta analisti Mike McGlone, Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.000 doları göreceğini belirtti ve bildi. Mike McGlone, geçtiğimiz aylarda Bitcoin fiyatı 9 bin dolar seviyesindeyken 12 bin doların müjdesini verdi ve analist bunu da bildi. Ocak ayı başlarında analist, BTC’nin 2021’de 50.000 doları göreceğini söyledi ve bu seviye Şubat ayının ortalarında görüldü. Bunlar dışında analistin başka başarılı öngörüleri de mevcut.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu