Tanınan taşınabilir oyun Doodle Jump’ın devam oyunu iOS için yayınlandı

taninan tasinabilir oyun doodle jumpin devam oyunu ios icin yayinlandi wrWj6vMv

taninan tasinabilir oyun doodle jumpin devam oyunu ios icin yayinlandi 0 ujR8LSsE

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Lima Sky’ın yaptığı taşınabilir oyun dünyasının en tanınan oyunlarından biri olan platform oyunu Doodle Jump‘ın ikincisi iOS aygıtlar için yayınlandı.

Birinci oyunu 2009’da yayınlanan Doodle Jump, periyodun en tanınan oyunlarından biriydi ve platform oyunları konusunda birçok oyuna ilham olmuştu. Bilhassa Doodle Jump‘ın çıkışından sonra birebir cinste birçok oyun görmüştük. Yeni Doodle Jump oyununda da aslında esasen başarılı olan oynanışa dokunulmamış. Yeni karakterler ve yeni haritalar eklenmiş. Emeliniz tekrar ekranın sağına ve soluan dokunarak en üst düzeye çıkmak.

Oyun şu anda App Store üzerinden fiyatsız bir halde iOS aygıtlar için yayınlandı. Ne yazık ki Android sürümü ile ilgili rastgele bir duyuru yahut açıklama bulunmuyor. Umuyoruz ki yakın vakitte o tarafta da çıkışını yapar. Oyunun iOS’taki boyutu ise 68 MB. Oyunu aygıtınıza yüklemek için ise iOS 10.0 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekli.

taninan tasinabilir oyun doodle jumpin devam oyunu ios icin yayinlandi 1 GwQRHnPj taninan tasinabilir oyun doodle jumpin devam oyunu ios icin yayinlandi 1 GwQRHnPj taninan tasinabilir oyun doodle jumpin devam oyunu ios icin yayinlandi 3 bRelbi3Z Doodle Jump 2 Lima Sky Oyunlar Fiyatsız 68.5 MB

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Tanınan taşınabilir oyun Doodle Jump’ın devam oyunu iOS için yayınlandı