SuperFarm (SUPER) Nedir, Ne İşe Yarar?

superfarm super nedir ne ise yarar n8pjXpX2

Bu yazımızda sizlere, son vakitlerde çok konuşulmaya başlanan SuperFarm (SUPER) token’ını anlatacağız. Token, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi 1.68 dolara ulaştıktan sonra, %20’den fazla düşerek 1.29 dolara kadar geriledi. HARİKA, yazının yazıldığı sırada 1.33 dolardan süreç görüyordu.

Pekala nedir SuperFarm? Ayrıntılar içeriğimizde.

SuperFarm Nedir?

Zincirler ortası DeFi protokolü olarak, tokenları kod gerekmeksizin NFT farm’ına çevirmeyi hedefleyen bir projedir. Proje, görsel araçlar kullanarak bütün NFT projelerinin şahsî olarak yapılmasını sağlar. Başka NFT’lerin bilakis, kurallarınızı oluşturabilir ve en çok paha verdiğiniz davranışların ödüllendirilmesine imkan sağlayıp verdiğiniz borçlar karşılığı elde ettiğiniz token’ları daha fazla yarar için stake ettirebilirsiniz.

SuperFarm Nasıl Satın Alınır?

SuperFarm’ı satın almak için, aşikâr başlı kripto para borsalarında hesaplarınızın olması gerekir. Kolay kolay satın almak için Uniswap, Gate.io, Bilaxy ve 1inch Exchange’te hesap açmanız önerilir. Sonrasında, istediğiniz kadar token satın alarak cüzdanınızda tutabilirsiniz. Ayrıyeten, borsalardaki hizmetlere bağlı olarak ellerinizdeki token’ları stake ettirebilirsiniz. 

SuperFarm Ne İşe Fayda?

SuperFarm, tasarlanabilir NFT’leri bireye özel kurallarla birlikte kod gerekmeden oluşturan platformdur. Bu sayede geliştirme için çok fazla vakit harcamadan NFT’lerinizi oluşturabilir ve basitçe nakde çevirmenize imkan sağlar. Özcesi, kolaylıkla üretilen NFT’leri en çok değer verdiğiniz davranışları ödüllendirmede yahut likidite sağlayanlara ellerindeki token’larını stake ettirerek ödül kazanmalarına imkan sağlayabilirsiniz. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

SuperFarm (SUPER) Nedir, Ne İşe Yarar?