Subaru XV bir sefer daha güncellendi: İşte fiyatı ve özellikleri

subaru xv bir sefer daha guncellendi iste fiyati ve ozellikleri ZJ3ABKzF

subaru xv bir sefer daha guncellendi iste fiyati ve ozellikleri 0 RTKENK9V

Bu yılın ortasında art çarpışma önleyici frenleme sistemi gibi yeni konfor ve güvenlik özelliklerine kavuşan Subaru XV bir güncelleme daha gördü.

Aralık ayı itibariyle satılmaya başlanan Subaru XV’lerde ön tampon tasarımı ve jantların yenilendiği, ön ve art süspansiyon sisteminin de uygunlaştırılarak sürüş konforunun artırıldığı kaydedildi. Yeni XV’nin yenilenen ve siyah kısmı üst gerçek öz ızgaraya yaklaşacak halde uzatılarak büyütülen ön tamponunda ‘Gun Metal‘ ön ızgara ve ön kamera bulunuyor.

Subaru XV’nin 17 inç çaplı alüminyum jantları da daha çağdaş görünümlü sportif jantlarla değiştirildi. Aracın geliştirilen süspansiyon sistemi ise daha pürüzsüz ve sessiz yol tutuşu ile üst seviye sürüş konforu sunuyor. XV, Türkiye pazarında Xtreme ve Xclusive olarak isimlendirilen 2 farklı donanım seçeneğiyle sunuluyor. 1.6i Xtreme versiyonunun tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 359 bin 954 TL, Xclusive versiyonunun fiyatı ise 399 bin 355 TL‘den başlıyor.

Simetrik Daima Dört Çeker Sistemi ve Lineartronic şanzımana sahip Subaru XV’nin her iki versiyonunda da EyeSight Önleyici Güvenlik Sistemi’nin yanı sıra ön, yan ve perde hava yastıklarına ek olarak şoför diz hava yastığı, geriye katlanabilir pedal sistemi, X-Mode ve Etkin Tork Yönlendirme standart olarak sunuluyor. Konfor ve teknoloji manasında da Apple Car Play işlevli yeni 8 inç dokunmatik ekran ve 6.3 inç gelişmiş bilgi ekranı üzere çok sayıda donanım standart olarak yer alıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Subaru XV bir sefer daha güncellendi: İşte fiyatı ve özellikleri