Strateji oyunu Rush Royale, taşınabilir aygıtlar için fiyatsız bir formda yayınlandı

strateji oyunu rush royale tasinabilir aygitlar icin fiyatsiz bir formda yayinlandi nEMG69Sh

strateji oyunu rush royale tasinabilir aygitlar icin fiyatsiz bir formda yayinlandi 0 7zGp9vD9

Yayıncılığını My.Games’in yaptığı, geliştiriciliğini ise IT Territory’nin yaptığı Rush Royale, fiyatsız bir biçimde taşınabilir aygıtlar için çıkışını yaptı.

Oyun şu anda App Store üzerinde ve Google Play üzerinde fiyatsız bir halde bulunuyor. Oyun Android’de 59 MB, iOS’ta ise 280 MB. Oyunu Android ciahzınıza yükleyebilmek için Android 4.4 ve sonraıki bir sürümü, iOS aygıtınıza yükleyebilmek için ise iOS 11.0 yahut sonraki bir sürümü kullanıyor olmanız gerekiyor.

Oyunun tanıtım yazısını ve fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Tanıtım Yazısı

Eşsiz bir Kule Savunmasına hazır ol! Rush Royale’da kulelerin yerini güçlü savaşçılar ve büyücüler alıyor!

Üs savunma oyunlarında işler ciddileşse de eğlence devam ediyor! Düşman hücumlarına karşı kalenin savunmasını oluşturan, en son ve en büyük umut kahramanların. Kalabalığa karşı savunurken yaptıkları yiğit gayretlerinde ok ve sihirli misil yağdırmalarını izle!

Bu oyun, taret savunması ile koleksiyon kartı oyununun eşsiz bir birleşimi! Talihe atılan zarların savaşan orduların yazgısına karar vermesi üzere burada sen de kazanmak ve galip gelmek için Talih Meleğine güvenmek zorundasın! En güçlü kule savunması kahramanlarından oluşan desteyi oluştur!

Olay Kule Savunması ancak rekabetçi bir ayrıntıyla! En düzgün arkadaşlarına (veya en makus düşmanlarına) karşı yarış ve kale savunmasını birinci tamamlayan ol! Bir tıp gerçek vakitli PvP savunması üzere ki bu çok az Kule Savunma oyununda var!

Krallığını koru! Güçlü düşmanlarla ve müthiş elebaşlarıyla savaş, düşmanlarının üzerine sihrin ve çeliğin gücünü sal!

Taret savunması kaynaklarını akla yatkın kullan; düzgün üs savunma oyunlarında olduğu üzere en zeki kumandan kazanır!

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Strateji oyunu Rush Royale, taşınabilir aygıtlar için fiyatsız bir formda yayınlandı