Steam, Sonbaharda Oyun Festivali Etkinliği Düzenleyecek

steam sonbaharda oyun festivali etkinligi duzenleyecek rvWuuX2D

Dünyanın en tanınan çevrimiçi oyun platformu Steam, vakit zaman oyunseverlerin ilgisini çekecek etkinlikler düzenliyor. Bu aktifliklerin başında da “Steam Oyun Şenliği” geliyor. Steam Oyun Şenliği, oyunculara fiyatsız demoların sunulduğu, canlı yayınların yapıldığı ve geliştiricilerin kıymetli açıklamalarda bulunduğu bir aktiflik olarak karşımıza çıkıyor. Yapılan son açıklamalara nazaran Steam, sonbahar mevsimi için de bu aktifliği planlıyor.

Steam, haziran ayı içerisinde bu aktifliği etkileyici bir biçimde düzenlemişti. O denli ki oyunseverler, bu aktiflik kapsamında 900 oyun demosuna fiyatsız olarak erişebilmişlerdi. Bu da oyuncuların, yepisyeni ve heyecanla beklenen oyunları keşfetmelerini sağlamıştı. Steam'in sonbaharda düzenleyeceği Oyun Festivali'nin neler sunacağı şu an için bilinmiyor fakat görünüşe nazaran bu aktifliğin tarihi muhakkak olmuş durumda.

steam sonbaharda oyun festivali etkinligi duzenleyecek 0 hVkcwyTV

Steam Oyun Şenliği ile ilgili açıklamalar, Gamescom ve The Game Awards üzere aktifliklerin imalcisi olan Geoff Keighley'den geldi. Twitter üzerinden kimi açıklamalar yapan Keighley, dünyanın en tanınan çevrimiçi oyun platformunun sonbaharda Steam Oyun Şenliği aktifliğini düzenleyeceğini açıklisimı. Keighley'e nazaran Steam'in kelam konusu aktifliği, 7-13 Ekim tarihleri ortasında gerçekleştirilecek. Keighley, bu aktifliğin yeni oyunlar keşfetmek için büyük bir baht olduğunu tabir ediyor.

Valve cephesinden Steam Oyun Şenliği ile ilgili şimdi bir açıklama gelmedi. Lakin bu aktifliğin, bir hafta boyunca sayısı şimdi bilinmeyen demoyu fiyatsız olacağı sugötürmez bir gerçek. Bu da pek çok oyuncunun güzeline gidecek bir durum. Kullanıcıların bu aktiflik kapsamında hangi oyunlara ilişkin demolarla tanışacağı ise ilerleyen süreçte gün yüzüne çıkacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Steam, Sonbaharda Oyun Festivali Etkinliği Düzenleyecek