Steam Kış İndirimleri’nden 10 oyun tavsiyesi

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi MYBNRqNg

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi 0 y4md1LYr

Dün akşam saatlerinde Steam’in yeni indirimi olan Steam Kış İndirimleri başladı ve yüzlerce oyun indirime girmiş durumda. İndirime giren oyunlar ortasında şayet bir tavsiyeye gereksiniminiz varsa ve indirimi hoş olan oyunları arıyorsanız bu listemiz sizin için. Şayet listenin devamını isterseniz yorumlar kısmında belirtmeniz durumunda birkaç gün içinde yeni bir liste daha yayınlarız.

Bu listede hakikaten indirimi hoş olan oyunları, çok bilinmeyen lakin hoş olan oyunları ve yakın vakitte büyük ihtimalle bir daha indirime girmeyecek olan oyunlara yer verdik.

Her şeyden evvel Half Life serisi, Batman serisi, Dishonored serisi, BioShock serisi ve bunun üzere her indirimde tıpkı fiyata düşen oyunları tekrar tekrar söylemeye gerek yok. Bu oyunları şayet oynamadıysanız kesinlikle oynayın. Daha düşük fiyata zati düşmezler.

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi 1 QS5S1V9i

Hades

Geçtiğimiz günlerde “Yılın En Düzgün Bağımsız Oyunu” mükafatını kazanan Hades, mutlaka bu yılın en âlâ oyunlarından birisi. Tüm oyuncuların deneyebileceği ve sevebileceği bir üretim. Şu anda müthiş bir indirim yok lakin yakın vakitte fiyatını daha düşük bulamazsınız. Bu yüzden şayet oyun arıyorsanız tam periyodu. Steam Sayfası.

Divinity: Original Sin 2

Sıra tabanlı rol yapma oyunu sevenler, DnD stili oyunları sevenler mutlaka kaçırmasın. Aslında tanınan bir oyun, bilenler biliyordur. Lakin şu sıralar Cyberpunk 2077’nin yarattığı bir RPG rüzgarı var oyun dünyasında. Şayet RPG oyun oynamak istiyorsanız daha uygununu sanırım Baldur’s Gate 3 çıkana kadar bulamazsınız. 30 TL’lik fiyatı da katiyen dayanılmaz. Yakın vakitte daha düşük fiyata da inmez. Steam Sayfası.

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi 2 KTghcKjF

Disco Elysium

Tıpkı Hades üzere bu oyun da “Yılın En Âlâ bağımsız Oyunu” mükafatını kaznan bir oyun lakin geçen yıl. Oyun saf bir rol yapma oyunu. Oyunun büyük bir kısmında metin okuyarak gidiyorsunuz desem palavra olmaz. Şunu da belirteyim önemli bir İngilizce bilgisi istiyor. Şu anki fiyatı ise 36,60 TL. Bu oyununda yakın vakit fiyatının daha fazla düzeşeceğini sanmıyorum. Steam Sayfası.

Amnesia: Rebirth

Amnesia serisinin bu yıl yayınlanan oyunu. Hem endişe manasında hem de genel olarak oyun manasında başarılı bir oyun. Eski oyunlara nazaran öykü anlatımı daha kuvvetli ve bu yüzden ziyadesiyle keyifli. Fiyatı ise 40 TL’ye düşmüş durumda. Esasen yeni çıkan bir oyun olduğu için fiyatı daha fazzla büyük ihtimalle düşmez. Bu yüzden kaygı oyunu sevenler kaçırmasın. Steam Sayfası.

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi 3 pij4VJyZ

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Sherlock Holmes usulü ile bulmaca ve cinayet çözmek isteyenlerin kesinlikle bakması ereken bir oyun zira fiyatı çok âlâ. 7,50 TL’ye düşen oyun muhakkak bu fiyatı hak ediyor. Steam Sayfası. 

HITMAN 2 – Gold Edition

Hitman 3’ün çıkışına az bir mühlet kalmışken Hitman 2’yi oynamadan yeni oyuna geçmek olmaz. Kapalılık oyunları ortasında tahminen de en başarılılardan birisi Hitman serisi. Piyasaya sürülen son oyun olan Hitman 2’nin bu fiyatı da katiyen kaçırılmayacak bir fiyat. %85’lik bir indirim oyunun Gold Edition fiyatı 21,60 TL’ye düşmüş durumda. Steam Sayfası.

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi 4 E8d9OsdR

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat’i sanırım bilmeyen yoktur artık. Serinin son oyunu. Klasik Mortal Kombat. Fakat fiyatı ziyadesiyle uygun. Bu yüzden tipi sevenler kaçırmamalı. Steam Sayfası.

DOOM Eternal

2020 yılının muhakkak en düzgün oyunlarından birisi. Son yılların en uygun FPS oyunlarından biri. Doom serisini de tekrar bilmeyen yoktur. Yılın başlarında çıkan ve AAA bir oyun olması zati fiyatın yüksek olması için kâfi. Lakin fiyat 65,67. Oynamayanlar kaçırmasın. Steam Sayfası.

steam kis indirimlerinden 10 oyun tavsiyesi 5 nVnSWI55

Outer Wilds 

Geçtiğimiz yılın en düzgün oyunlarından olan bir öbür isim: Outer Wilds. Sonsuz bir vakit döngüsüne düşmüş bir güneş sisteminde geçen oyun, öykü manasında katiyetle çok dolu. 24 TL’lik fiyatı çok uygun. yakın vakitte daha fazla düşeceğini sanmıyorum. Steam Sayfası.

Satisfactory

Üs inşa etme oyunu sevenler için son yıllardaki çıkan cinsinin en güzel örneklerinden biri olan Satisfactory, size katiyen onlarca saat oynanış sunuyor. Büyük bir indirimde değil lakin yakın bir vakit 40 TL’den aşağıya da esasen düşmez. Şayet bu şekil bir oyun arıyorsanız kesinlikle değerlendirin. Steam Sayfası.

Sıradaki içerik:

Steam Kış İndirimleri’nden 10 oyun tavsiyesi