Yazılım

Steam indirimleri başladı: İşte indirimde öne çıkanlar

steam indirimleri basladi iste indirimde one cikanlar 0 huC97lbB

PC oyunculuğunun temel taşlarından biri olan Steam’in yeni indirimler başladı. Her vakit olduğu üzere neredeyse her oyunda bir indirim mevcut.

Neredeyse her oyunda Türkiye’ye özel fiyatlandırma yapan Steam’in yeni indirimleri başladı. Black Friday ismi altında başlayan bu indirimlerde birçok oyun çok yüksek oranlarda inidirime girmiş durumda. İndirimler şu anda itibaren 1 Aralık 20.00’a kadar geçerli olacak. Buraya tıklayarak genel indirim sayfasına ulaşabilirsiniz. Aşağıda ise öne çıkan indirimleri ve direkt olarak onların indirim sayfını bulabilirsiniz.

Öne Çıkan İndirimler

Death Stranding – 199,50 TL

Mortal Kombat 11 – 24,60 TL

Middle-earth: Shadow of War – 13,40 TL

Hitman 2: Gold Edition – 28,80 TL

Devil May Cry 5 Deluxe Edition – 132,06 TL

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition – 43,34 TL

Elder Scrolls Summer Bundle – 57,13 TL

Doom Eternal – 65,67 TL

Far Cry 5 – 53,80 TL

Ayrıyeten Steam Ödülleri’de başlamış durumda. Tanıtım yazısı şöyle:

Yılın en güzellerini belirlemekle misyonlu Steam Mükafatları Seçim Komitesi’nin tekrar toplanma vakti geldi. Bu saygıdeğer komitede epey uzman bir heyet, yani siz yer almaktasınız! Gayret edenlerin dâhil olduğu alanlar kadar özgün olan kriterlere nazaran görüntü oyunlarını bir üst düzeye taşıyan oyunları belirlemelisiniz. Bu amaçla, bu oyunların güzelliğini ölçebileceğiniz yeni birkaç kategori getirdik. Seçim size ilişkin, çabucak favorilerinizi aday göstermeye başlayın!

Buraya tıklayarak Steam mükafatları sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu