Star Wars’ın sevilen karakterlerinden Boba Fett’in dizisi geliyor üzere duruyor

star warsin sevilen karakterlerinden boba fettin dizisi geliyor uzere duruyor BmVLPnjK

star wars in sevilen karakterlerinden boba fett in dizisi geliyor gibi duruyor126540 0

Bilim kurgu tipinin değerli isimlerinden biri olan lakin ne yazık ki son birkaç yıldır hayranlarını hayal kırıklığına uğratan Star Wars markasına yeni bir imal eklenecek üzere duruyor.

Bölümde sağlam haber yapan isimlerden olan Deadline’ın raporuna nazaran, Disney+ için bir Boba Fett dizisi planlanıyor. Hatta dizi için çalışmaların da çok yakında başlayacağı söyleniyor. Söylentiye nazaran dizinin üretimine, The Mandalorian’ın üçüncü dönem çekimlerinden evvel başlanması bekleniyormuş The Mandalorian’ın üçüncü dönem çekimlerinin de bu yıl bitmeden başlaması bekleniyor. Yani çok kısa bir mühlet içinde Boba Fett dizisinin çekimlerine başlanabilir.

Proje bu kadar uzun müddet saklandığına nazaran çekimleri başladığı vakit da resmi bir duyuru göremeyebiliriz lakin büyük bir ihtimalle bu projenin gerçek olduğunu söylemek gerek. Boba Fett karakterini de zati The Mandalorian’ın ikinci döneminde gördük ve görmeyce de devam eeceğiz üzere duruyor. 

The Madnalorian’ın bugün ikinci dönem ikinci kısmı yayınlandı ve 6 hafta daha yayınlanarak toplam 8 kısımda ikinci dönem finalini yapacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Star Wars’ın sevilen karakterlerinden Boba Fett’in dizisi geliyor üzere duruyor