Star Citizen’in öykü modu Squadron 42, yakın bir tarihte çıkmayacak

star citizenin oyku modu squadron 42 yakin bir tarihte cikmayacak F1UYPpzd

star citizenin oyku modu squadron 42 yakin bir tarihte cikmayacak 0 tTkcw1Ji

2012 yılında duyurulan ve hala geliştrime kademesinde olan Cloud Imperium Games’in Star Citizen isimli oyununun öykü modu olan Squadron 42‘nin gelceği ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı ve oyunu yakın vakitte bekleyenler için üzücü bir haber olduğunu söylemek gerek.

Ziyadesiyle güçlü bir oyuncu takımının bulunduğu ve vaatlerin çok büyük olduğu Squadron 42′yi ne yazık ki yakın bir tarihte göremeyeceğiz. Oyunun geliştirici stüdyosu Cloud Imperium Games kurucularından olan Chris Robert, oyunu yanılgılı bir formda yayınlamak istemediklerini, Cyberpunk 2077‘nin düştüğü yanılgıya düşmek istemediklerini belirtti.

Ayrıca Chris Robert, oyunun çıkış tarihini de oyunun bitimine hakikaten yaklaşıldığında ve bu tarihe ciddi bir halde güvendiklerinde açıklayacaklarını söyledi. Tıpkı formda geliştirici takım büsbütün emin olana kadar bir oynanış imajı de göremeyeceğiz. Olağanda 2020’nin ikinci çeyreğinde oyunun beta kademesine geçmesi bekleniyordu lakin geçtiğimiz yıl betanın 3 ay kadar ertelendiği söylenmişti. Şu anda oyunun hangi evrede olduğu bilinmiyor. 

Kısaca oyunun çıkması için daha en az 2-3 yıl olduğunu söyleyebiliriz. Umuyoruz ki nitekim karşımıza fragmanlardaki üzere büyük bir oyun çıkar ve yeniden umuyoruz ki yanlışsız bir biçimde çıkar. 

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Star Citizen’in öykü modu Squadron 42, yakın bir tarihte çıkmayacak