Spotify’a Telefondaki Ses Belgelerini Çalma Özelliği Geliyor

spotifya telefondaki ses belgelerini calma ozelligi geliyor 7vEQOZWk

Devasa kütüphanesi, müzik keşif özellikleri ve kullanıcılara sunduğu fiyatsız kullanımı sayesinde dünyanın en tanınan müzik akış hizmetlerinden biri olan Spotify, yeni özellikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda kullanıcılara birçok yeni özellik sunan müzik devi, şimdiyse mekanel müzik çalma özelliğini test ediyor. isminden da anlaşılabileceği üzere bu bilhassa birlikte kullanıcılar, telefonlarına indirdikleri müzikleri Spotify’dan çalabilecek.

Savların kaynağı, bilakis mühendislik uzmanı Jane Manchun Wong’un Twitter hesabından paylaştığı bir ekran manzarasından geliyor. Ekran manzarasında, Spotify’ın alanel olarak depolanan ses belgelerini Android kitaplığında göstermesine müsaade veren bir özellik bulunuyor. Bu da telefonda kayıtlı olan belgeleri Spotify içinden oynatabileceğiniz manasına geliyor.

Spotify’ın yeni özelliği ne vakit kullanıma sunacağı bilinmiyor:

spotifya telefondaki ses belgelerini calma ozelligi geliyor 0 NCSlkys9

Spotify’ın yeni özelliği kullanıma sunulduğunda kullanıcılar, uygulama ayarlarına gidip “Cihaz evraklarını göster” seçeneği faal hale getirerek akıllı telefonlarındaki tüm ses evraklarını Spotify kütüphanesinde görüntüleyebilecek.

Spotify’ın şu anda masaüstü uygulamasında senkronizasyon aracılığıyla sunduğu bu özellik, Android için yayınlanmasıyla birlikte kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak. Spotify’ın bu özelliği premium kullanıcılarına mı yoksa tüm kullanıcıların hizmetine mi açacağı ise bilinmiyor. Lakin internet ilişkisi gerektirmeyeceği için bu noktada özelliğin tüm kullanıcılar için sunulması daha makul görünüyor.

Bu yeni özelliğin ne vakit kullanıcılara sunulacağına dair rastgele bir bilgi bulunmuyor lakin dala yakın kaynaklar, özelliğin birkaç ay içerisinde kullanıcılarla buluşacağını varsayım ediyor. Bahis hakkında yeni gelişmeler yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte yaşanacak gelişmelerden haberdar olmak için takipte kalın.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Spotify’a Telefondaki Ses Belgelerini Çalma Özelliği Geliyor