Spotify Türkiye, Resmi Instagram Hesabını Açtı

spotify turkiye resmi instagram hesabini acti 66yKnicI

Dünyanın en tanınan çevrimiçi müzik platformu Spotify, Türkiye’de yeni bir isimım attı. Şirket, ülkemizdeki kullanıcıların takip etmekten hoşlanacakları resmi bir Instagram hesabı açtı. Açılan hesap, Spotify aboneleri ile platformun birbirine yakınlaşmasını sağlayacak.

Yapılan açıklamalara nazaran, Spotify Türkiye’nin Instagram hesabı, epey faal halde kullanılacak. Yetkililer, Instagram hesabı üzerinden Spotify’ın yeni özelliklerinin, ilanların ve kampanyaların paylaşılacağını söylüyorlar. Ayrıyeten müzik trendleri, müzik ve podcast tavsiyeleri ile sanatkarların paylaşımları da Spotify’ın Instagram hesabından paylaşılacak.

Spotify Türkiye, birinci Instagram paylaşımlarını yaptı bile

spotify turkiye resmi instagram hesabini acti 0

“Spotify Türkiye” olarak açılan Instagram hesabından da birinci paylaşımlar yapılmış durumda. Bundan sonra Instagram’da olduklarını duyuran takım, kullanıcıları “Selam” yazan bir gönderi kümesiyle selamladılar. Gönderi sayısının ilerleyen süreçte kat be kat artacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Spotify Türkiye’nin resmi Instagram hesabı, an prestijiyle 676 kişi tarafından takip ediliyor. Platformsa hem Türkiye’nin hem de dünyanın en tanınan sanatkarlarından kimilerini takip ediyor. Şayet sizler de Spotify Türkiye’nin Instagram hesabını takip edip, gelişmelerden haberdar olmak isterseniz, burada bulunan ilişkiyi kullanarak profil sayfasına ulaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Spotify Türkiye, Resmi Instagram Hesabını Açtı