Spotify – Telefondaki Başka Müzikleri Dinleyebilme Özelliği

spotify telefondaki baska muzikleri dinleyebilme ozelligi ePVlzKg8

Dünyanın en tanınan çevrimiçi müzik platformlarından Spotify‘ın, üzerinde çalıştığı yeni bir özellik gün yüzüne çıktı. Bilakis mühendislik süreçleri sayesinde uygulamalara gelecek yeni özellikleri ortaya çıkaran Jane Manchun Wong tarafından ortaya çıkarılan bu özellik, Spotify’ın telefondaki müzikleri de çalabileceğini gösteriyor. Yani kullanıcılar, bu yeni özellik sayesinde telefonlarına indirdikleri öbür müzikleri de Spotify üzerinden oynatabilecekler.

Wong, Spotify takımının üzerinde çalıştıkları yeni özelliği, uygulamanın Android sürümünde keşfetti. Özelliğin detaylarına yakından bakmayı başaran Wong, Spotify’ın artık bir müzik çalar uygulaması olarak da kullanılabileceğini söylüyor. Bu sayede kullanıcılar, Spotify haricinde indirdikleri müzikleri de Spotify üzerinden dinleyebilecekler. Bu da kullanıcılar için daha gelişmiş bir tecrübe sunulmasını sağlayacak.

Spotify’ın yeni özelliği işte bu türlü görünecek

5974401518ea6b0bdcca991c7dbbe3a6b103isim49

Spotify, telefondaki başka müzikleri çalma özelliğini, Ayarlar menüsüne eklenecek yeni bir seçenekle sağlayacak. Bir kullanıcı, bu seçeneği etkin ettikten sonra telefondaki tüm müzik belgeleri, Spotify’a entegre edecek. Bu sayede de ayrımlı bir kaynaktan indirilmiş olan bir müzik belgesi, Spotify üzerinden dinlenebilecek. Kullanıcılar, telefonlarındaki müziklere erişebildikleri farklı bir çalma listesiyle karşılaşacaklar.

Spotify’ın yeni özelliği ile ilgili hala değerli bilinmezler var. Örneğin bu özelliğin yalnızca premium kullanıcılara mı özel olacağı yoksa tüm kullanıcıların mı bu özellikten faydalanacağı şu an için bilinmiyor. Ayrıyeten bir telefondaki müziklerin bulunduğu çalma listesinin öbür kullanıcılara açılıp açılamayacağı ya da başka aygıtlarda çalınıp çalınmayacağı da şu an için bilinmiyor. Bilhassa ilgili ortaya çıkacak yeni detaylar, pek çok şeyin belirleyicisi olacak.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Spotify – Telefondaki Başka Müzikleri Dinleyebilme Özelliği