Spider-Man: Remastered’a 60 FPS Işın İzleme Modu Geldi

spider man remastereda 60 fps isin izleme modu geldi 6knry2jX

PlayStation 5 ile birlikte çıkan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, nispeten kısa oynanış müddetiyle eleştirilse de genel olarak oyuncular tarafından bir oldukça beğenilmişti. Ayrıyeten oyunun geliştirici stüdyosu Insomniac Games, oyun için yeni bir güncelleme yayınlayarak çözünürlük ve FPS ayarlarında optimizasyon yapmıştı.

Geliştirici stüdyo, yayınlisimığı yeni performans modu sayesinde Marvel’s Spider-Man: Miles Morales’in PlayStation 5’te ışın izleme teknolojisi açıkken 60 FPS’de oynanabilmesini sağlamıştı. Stüdyo, emsal bir modu Marvel’s Spider-Man için de yayınladı.

Marvel’s Spider-Man Remastered’a performans modu

spider man remastereda 60 fps isin izleme modu geldi 0 5Qc1iR6e

Insomniac Games tarafından geliştirilen ve 2018 yılında PlayStation 4 için yayınlanan Marvel’s Spider-Man oyunu hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından epey beğenilmişti. Geliştirici stüdyo, oyun şimdi 2 yıllık olsa da ‘remastered‘ sürümünü de çıkarmıştı.

Marvel’s Spider-Man: Remastered, çıkan tüm DLC paketlerini içermesinin dışında oyunun temelinde rastgele bir değişiklik yapmamıştı. Yani yepyeni oyunun kıssasına yeni misyonlar ya da yan misyonlar eklemiyordu. Marvel’s Spider-Man: Remastered’ın asıl maksadı, Sony’nin yeni konsolunun ne kisimar güçlü olduğunu göstermekti.

PlayStation 5 ve Marvel’s Spider-Man: Remastered sahibi olan oyuncular, yayınlanan yeni modla birlikte Spider-Man’de PlayStation 5’in gücünü çok daha net bir formda görebilecekler. Yayınlanan yeni performans modu, ışın izleme teknolojisi açıkken oyunun 60 FPS’de oynanabilmesini sağlıyor.

Pekala, bunu nasıl yapıyor? Aslında temel çözünürlüğü biraz daha düşürerek hem ışın izleme hem de 60 FPS’yi mümkün kılıyor. Üstelik bu yamanın boyutu epey da küçük. Bir PlayStation 5 sahibiyseniz çok da fazla beklemeden ışın izleme teknolojisi açık biçimde 60 FPS’li Spider-Man’in tisimını çıkarabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Spider-Man: Remastered’a 60 FPS Işın İzleme Modu Geldi