Oyun

Spider-Man Oyun Kayıtları PS4’ten PS5’e Aktarılabiliyor

Sony’nin yeni jenerasyon oyun konsolu PlayStation 5, geçtiğimiz günlerde tüm dünyisima piyasaya sürüldü. Konsol daha çıkmisiman evvel kimi PlayStation 4 oyunlarının kayıt evraklarının PlayStation 5’e aktarılamaması oyuncuların reaksiyon göstermesine sebep olurken, reaksiyonların akabinde açıklama yapan Sony ise kayıtların PS4’ten PS5’e aktarılabilmesine geliştiricilerin karar verdiğini söylemişti.

Sony’nin açıklamalarından sonra Spider-Man için kayıt evraklarının jenerasyonlar ortası aktarılabilmesi üzerinde çalıştıklarını belirten Insomniac Games, bu dayanağı geçtiğimiz hafta sonu yayınlanan bir yamayla birlikte kullanıma sundu.

Spider-Man oyun kayıtlarını PS4’ten PS5’e aktarmak artık mümkün:

spider man oyun kayitlari ps4ten ps5e aktarilabiliyor 0 PJCP7gfr

Yayınlanan güncelleme hakkında Twitter’dan açıklama yapan Insomniac Games Topluluk Yöneticisi James Stevenson, başlardaki soru işaretlerini gidermek ve oyunculara yol göstermek için “Netlik kazanması için, kayıtlarınızı dışa aktarmak için PS4 oyununu kullanmalısınız. Remastered, PS4’ten dışa aktarma yapılıncaya kadar bir kayıt göremez. Yol budur” sözlerini kullandı.

Yayınlanan güncelleme, PS4’ten PS5’e kayıt aktarma takviyesinin yanında ‘dinlenme modu çökmesi’ de dahil olmak üzere birçok ek düzeltmeyi içeriyor. Ayrıyeten birebir Spider-Man Remastered’daki üç yeni kostümün de güncellemeyle birlikte orjinal oyuna eklendiğini belirtelim.

Marvel’s Spider-Man: Remastered oyununu da içeren Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition sürümü, şu anda PlayStation Store’da 619 TL’den satışa sunuluyor. Burisimaki kontağa tıklayarak ilgili PlayStation Store sayfasına ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu