Spider-Man: Miles Morales’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı

spider man miles moralesin cikis fragmani yayinlandi EFp2RKRM

Japonya merkezli teknoloji devi Sony’nin merakla beklenen yeni kuşak oyun konsolu PlayStation 5, 19 Kasım 2020 tarihi prestijiyle ülkemizde piyasaya sürülecek. Oyuncularla buluşmasına artık çok az bir vakit kmekan konsol, geriye dönük uyumlu oyunların yanı sıra birçok yeni çıkış oyununu da beraberinde getirecek.

Geliştiriciliğini Insomniac Games’in üstlendiği macera oyunu Spider-Man: Miles Morales de PlayStation 5 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek oyunlardan biri. 2018 yılında geliştirilen Marvel’s Spider-Man oyununun devamı niteliğinde olacak Spider-Man: Miles Morales, yayınlanan çıkış görüntüsüyle birlikte kendini gösterdi.

Spider-Man: Miles Morales I Tanıtım Görüntüsü I PS5, PS4

Yaklaşık iki dakika uzunluğunda olan sinematik fragman, yeni Spider-Man oyununda bizleri nelerin beklediğine kısa bir bakış atmamızı sağlıyor. Merakla beklenen oyunun kıssası ise PlayStation web sitesinde şu biçimde anlatılıyor:

“Marvel’ın Spider-Man evrenindeki son macerasında genç Miles Morales, bir yandan yeni meskenine ayak uydurmaya, bir yandan da yeni Spider-Man olmak için ustası Peter Parker’ın müsaadeden gitmeye çalışır.

Lakin şiddetli bir güç onun yeni konutunu yok etmekle tehdit ettiğinde, istekli kahramanımız, büyük gücün büyük sorumluluk gerektirdiğini ayrım eder. Marvel’ın tüm New York kentini kurtarmak için Miles, Spider-Man rolünü sahiplenmelidir.”

PlayStation konsollarının sevilen serilerinden Spider-Man’in son oyunu Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım tarihinde PlayStation 5’in çıkış oyunlarından biri olarak piyasaya sürülecek ve PlayStation 4 kullanıcılarına da sunulacak.

Spider-Man: Miles Morales, şu anda PlayStation Store’da hem PS5 hem de PS4 konsolları için 459 TL’lik etiket fiyatıyla ön sipariş edilebiliyor. Buradaki kontağa tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilir, oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve oyunu satın alabilirsiniz.

Sıradaki içerik:

Spider-Man: Miles Morales’in Çıkış Fragmanı Yayınlandı