Spider-Man cihanında geçen Morbius sinemasından fragman paylaşıldı

spider man cihaninda gecen morbius sinemasindan fragman paylasildi F4h555hP

spider man cihaninda gecen morbius sinemasindan fragman paylasildi 0 2QcbQIM3

Bildiğiniz üzere Disney, neredeyse tüm Marvel çizgi roman karakterlerinin sinema haklarına sahip. X-Men ve Fantastic Four takımlarının haklarına sahip değildi lakin Fox’u satın alarak o karkaterlerin sinema haklarını da elde etmiş oldu. Şu anda Disney’in elinde yalnızca Spider-Man evrenindeki karakterler bulunmuyor. Onların sinema hakkı da Sony’de.

Sony de elinde bulundurduğu Spider-Man karakterleri için bir sinema cihanı yaratmaya karar vermişti. Bu kozmosun içerisinde Spider-Man özelinde sinemalar olacağı üzere kozmostaki öteki karakterlerin de sineması olacak. Venom’ın birinci sineması ve ikinci sineması de bu kainata dahil. Bu kozmosa dahil olan bir başka sinema ise Morbius. Bir vampir olan Morbius’u, FoxKids’te yayınlanan tanınan Spider-Man animasyonunda görmüştük.

Hem birinci fragmanda hem bu fragmanda gördüğümüz üzere Spider-Man evreninden karakterler bulunuyor. Spider-Man fizikî olarak bu sinemada bulunmasa da duvardaki fotoğraf sayesinde tıpkı cihanda olduklarını anlayabiliyoruz.

Morbius sinemasının direktörlüğünü Daniel Espinosa üstleniyor, senaristliğini ise Matt Sazama ve Burk Sharpless üstleniyor. Oyuncu takımında ise Jared Leto, Michael Keaton, Adria Arjona, Matt Smith, Tyrese Gibson, Corey Johnson, Jared Harris ve Kadrolsha Ona Carole üzere isimler bulunuyor. 19 Mart 2021’de vizyona girmesi bekleniyor.

Aşağıdan sinema için yayınlanan yeni fragmanı izleyebilirsiniz. Fragman 1.00’da başlıyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Spider-Man cihanında geçen Morbius sinemasından fragman paylaşıldı