Spider-Man 3’te bulunmaları için Andrew Garfield ve Tobey Maguire ile görüşülüyor

spider man 3te bulunmalari icin andrew garfield ve tobey maguire ile gorusuluyor U9XQEHPF

spider man 3 te bulunmalari icin andrew garfield ve tobey maguire ile gorusuluyor127660 0

Tom Holland’ın başrolünde olduğu, Sony ve Disney’in paydaşlığı ile yaratılan yeni Spider-Man serisinin üçüncü sinemasından heyecanlandıran bir açıklama geldi.

Collider’in haberine nazaran ki kendileri sağlam bir site, Disney ve Sony şu anda daha evvelki Spider-Man sinemalarında başrolü oynayan Andrew Garfield, Tobey Maguire, Kirsten Dunst ve Emma Stone ile görüşüyor. Şayet anlaşılabilirse dört isim de Tom Holland’ın başrolü olduğu üçüncü Spider-Man sinemasında rollerini tekrarlayacak. Şu anda Andrew Garfield ve Kirsten Dunst ile anlaşıldığı söyleniyor; Tobey Maguire ve Emma Stone ile mutabakat da çok yakınmış. Tek pürüz Emma Stone’un şu anda gebe olması. Şayet hamileliğinden ötürü bir sorun yaşamazsa oynayacak üzere duruyor.

Ayrıyeten geçtiğimiz haftalarda dedikodusu çıkan bir haber de doğrulandı. Tobey Maguire’ın başrolü olduğu Spider-Man 2 sinemasında Doctor Octopus’u canlandıran Alfred Molina da Spider-Man 3’te bulunacak. Daha evvel de Andrew Garfield’ın başrolünde olduğu Spider-Man sinemasında Electro rolünü canlandıran Jamie Foxx’un bu sinemada de tıpkı rolü tekrar canlandıracağı açıklanmıştı.

Bu karakterler dışında ikinci sinemadaki ana karakterlerin birçoğu sinemada yer alacak. Spider-Man’in akıl hocası olarak da Benedict Cumberbatch’in canlandırdığı Doctor Strange sinemada bulunacak. Spider-Man 3, 17 Aralık 2021’de yayınlanacak ve şu anda çekimleri devam ediyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

Sıradaki içerik:

Spider-Man 3’te bulunmaları için Andrew Garfield ve Tobey Maguire ile görüşülüyor