Spider-Man 3 sinemasından birinci görsel yayınlandı

spider man 3 sinemasindan birinci gorsel yayinlandi

spider man 3 sinemasindan birinci gorsel yayinlandi 0 TPwpnXJX

Sony’nin yeni Spider-Man serisi üçüncü filmiyle önümüzdeki yıl beyaz perdeye geri dönüyor olacak. Marvel hayranlarının merakla beklediği Spider-Man 3’ün çekimleri şimdi geçtiğimiz hafta start vermişti. Sony yalnızca bir hafta sonra bugün sinemanın çekimlerinden birinci görseli paylaştı.

Paylaşılan görselde Tom Holland’ı Spider-Man: Far From Home sinemasındaki kostümüyle görüyoruz. Tom Holland fotoğrafı paylaştığı Instagram gönderisinde “Maske giyin. Ben iki tane giyiyorum…” sözlerini kullanmış. Bu fotoğrafı gören birtakım Marvel hayranları yeni sinemanın pandemi periyodunda geçeceğini düşündü fakat elbette bu türlü bir durum kelam konusu değil. Avengers: Endgame’deki vakit atlamasından ötürü Marvel cihanı şu anda 2023-2024 yılında bulunuyor.

Spider-Man 3 sinemasında değişik ayrıntılar

Spider-Man 3’ün resmi ismi şimdi açıklanmadı fakat sinemayla ilgili yayınlanan kimi küçük bilgiler var. Yapılan resmi açıklamalara nazaran; The Amazing Spider-Man 2 sinemasında Electro karakterini canlandıran Jamie Foxx, Spider-Man 3 sinemasında birebir rol için geri dönüyor olacak. İki sinema serisi farklı evrenlerde geçtiği için Jamie Foxx’un Electro olarak geri dönmesi hayranları hayli şaşırtmıştı. Burada farklı olan bir öteki nokta da sinemada Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange karakterinin de yer alacak olması. Doctor Strange 2’nin ismi de bildiğiniz üzere In the Multiverse of Madness olarak açıklanmıştı. Electro ve Doctor Strange karakterlerinin bu enteresan durumları nedeniyle bazı hayranlar Spider-Man 3’ün Marvel Sinematik Evreni’ne çoklu cihanları tanıtacağını düşünüyor. 

Spider-Man 3 sineması 17 Aralık 2021’de gösterime girecek

Sıradaki içerik:

Spider-Man 3 sinemasından birinci görsel yayınlandı