Oyun

Sony’den Spider-Man Hayranlarını Kızdıracak Açıklama

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, yaklaşmakta olan oyun konsolu PlayStation 5 için sunacağı oyunlar üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, bugüne dek düzenlediği etkinlikler kapsamında PlayStation 5 için hazır olan oyunların pek birçoklarını zati duyurmuş durumda. Lakin yeni konsol için geri adetm sürerken oyunlarla ilgili de ayrıntılar açığa çıkmaya devam ediyor. Sony’nin yaptığı son açıklamalarsa Marvel’s Spider-Man’in remaster sürümünü bekleyen oyuncuları hayli üzecek.

Sony tarafından yapılan açıklamalara nazaran PlayStation 4 için satın alınmış olan Marvel’s Spider-Man, PlayStation 5 için grafiksel manisima geliştirilen Marvel’s Spider-Man: Remastered’a fiyatsız olarak yükseltilemeyecek. Ayrıyeten Sony’nin açıklamalarına göre Marvel’s Spider-Man: Remastered, bağımsız bir oyun olarak da satın alınamayacak. Oyuncular, bu oyuna erişmek için Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition’ı satın almak zorunda olacaklar.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition, 70 dolara satın alınabilecek

sonyden spider man hayranlarini kizdiracak aciklama 0 cZmd9cSf

Bu ortada Sony’nin açıklamalarına göre Marvel’s Spider-Man, PlayStation 5’te geriye dönük uyumluluk dayanağına sahip olacak. Lakin bu durumda oyuncular, oyununun yeni sürümünün grafik iyileştirmelerini deneyimleyemeyecekler. Ayrıyeten misal bir durum Marvel’s Spider-Man: Miles Morales için de geçerli olacak. Oyuncular, PlayStation 4 için satın aldıkları oyunu PlayStation 5’te de oynayabilecekler. Bu durumda da isteyen oyunseverler, 20 dolar karşılığında oyunlarını “Ultimate Edition”a yükseltebilecekler.

Sony’nin açıklamalarının Spider-Man hayranlarını rahatsız edeceği sugötürmez bir gerçek. Zira şirket, bir yandan yenilenen Marvel’s Spider-Man’e bağımsız olarak erişilmesinin önünü kesip, bu oyunu yine oynamak isteyen oyunculara önemli bir bedel sunuyor. başka yandansa PlayStation 4 için satın alınmış olan Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 5’te de oynanabilecek olsa da oyuncular 20 dolar vermeye zorlanacak. Bu durumun tek kazananı Sony olacak.

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu