Sony, PlayStation oyunlarından uyarlanan 10 farklı dizi/film projesi üzerinde çalışıyor

sony playstation oyunlarindan uyarlanan 10 farkli dizifilm projesi uzerinde calisiyor 3ee3A4y2

sony playstation oyunlarindan uyarlanan 10 farkli dizifilm projesi uzerinde calisiyor 0 nzLts9VZ

Görüntü oyunlar ve sinemalar birbiri ile ziyadesiyle bağlantılı ve yıllar boyunca bu iki sektöün birbirinden aldığı fikirler oldu. Ne yazık ki oyunların sinemaya uyarlanmasında çok da yeterli şeyler göremedik.Tam aksisi durumda da işler pek farklı değil. Lakin ilerleyen süreçte çıkacak olan oyunlardan uyarlanan sinemaların ve dizilerin daha umut dolu hissettirdiğini söylemek gerek.

Geçtiğimiz saatlerde de Sony Pictures CEO’su Tony Vinciquerra, CNBC’ye bir röportaj verdi ve röportajda, PlayStation oyunlarından uyarlanacak olan 10 farklı proje üzerine çalıştıklarını söyledi. Bunlardan üçü sinema olacak, yedisi de dizi olacak. Projelerin ne olduğu ile ilgili bir açıklama yok. Hatta söylediğine nazaran şu anda tam olarak planladıkları bir şeyin olmadığı lakin şirket içinde One Sony isimli bir programları olduğunu lisana getirdi.

Dediğimiz üzere projeler bilinmiyor ne yazık ki lakin Tom Holland’ın başrolünde olduğu bir Uncharted sinemasının geleceği biliniyor. Hatta geçtiğimiz haftalarda sinemanın çekimleri bitti. Ayrıyeten bir de The Last of Us dizisi bulunuyor lakin dizi HBO tarafından geldiği için Sony’nin açıkladığı 10 projenin içerisinde yer alıp almadığı kesin olarak bilinmiyor. 

Umuyoruz ki bu üretimler daha evvel yapılan oyun uyarlamaları üzere bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

etiketlerETİKETLER

Sıradaki içerik:

Sony, PlayStation oyunlarından uyarlanan 10 farklı dizi/film projesi üzerinde çalışıyor