Yazılım

Sonic the Hedgehog 2’nin çekim ve vizyon tarihleri ortaya çıktı

sonic the hedgehog 2nin cekim ve vizyon tarihleri ortaya cikti 0 1cBT5cDW

Bu yılın en sevilen sinemalarından olan Sonic The Hedgehog‘un devam sineması için çalışmalar süratle devam ediyor. Birinci sinemanın gişedeki muvaffakiyetinin akabinde onay alan devam sinemasının 15 Mart 2021’de çekimlerinin başlayacağı ve 2022 yılında da vizyona gireceği belirtildi. Yayın tarihi şu anda 8 Nisan 2022 olarak ayarlanmış durumda.

Yeni Sonic sinemasının konusu yahut oyuncu takımı için şimdi rastgele bir bilgi verilmedi. Başrollerdeki Ben Schwartz ve James Marsden’ın geri dönmesi bekleniyor. Birinci sinemanın tahminen de en sevilen tarafı olan Jim Carrey için ise şimdi mutlaklaşan bir şey yok. Son olarak direktör Jeff Fowler ve senaristler Pat Casey-Josh Miller ikilisi de motamot geri dönecek.

14 Şubat’ta vizyona giren Sonic The Hedgehog sineması, Detective Pikachu’yu da geride bırakarak gişede en çok hasılat yapan görüntü oyun uyarlaması olmuştu (Kuzey Amerika). Başrollerinde Jim Carrey (Dr. Robotnik), Ben Schwartz (Sonic) ve James Marsden’ın yer aldığı sinema, genel manasıyla sinemaseverlerin beğenisini kazanmayı başardı. Sinemada bilhassa de Jim Carrey’nin performansı büyük övgü aldı.

Kaynakça https://www.eurogamer.net/articles/2020-11-29-heres-when-the-sonic-the-hedgehog-sequel-is-slated-to-release https://comicbook.com/gaming/news/sonic-the-hedgehog-2-movie-production-details/

Yeni Donanım

Yeni Donanım sizler için teknolojiyi takip ediyor ve sizlere bilgi veriyor. Yeni Donanım'ı takip edin teknolojinin nabzını burada hissedin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu